Wizz rozpoczyna akcję dla blogosfery

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 września 2013 13:45
Reklama

Wizz Air ogłasza akcję dla blogerów i zachęca ich do wzięcia udziału w niezwykłej inicjatywie WIZZ Challenge. Mogą się oni sprawdzić w roli podróżników-reporterów i udowodnić, że ciekawe i kreatywne podróżowanie po Europie nie musi kosztować fortunę.

Przewoźnik zaprasza wszystkich przebojowych, kreatywnych i otwartych blogerów, do podjęcia wyzwania WIZZ. Mogą się do niego zgłaszać osoby z różnych zakątków świata, piszące blogi o dowolnej tematyce: modzie, sztuce, kuchni, designie etc.

Celem wyprawy jest udowodnienie, że podróżowanie po Europie nie musi być drogie i jest dostępne dla każdego. Wybrani blogerzy otrzymają od Wizz Air bilety na podróż w obie strony oraz budżet 300 euro na 3 dni pobytu. Dzięki temu, będą oni mogli zrealizować swoją własną 72-godzinną wyprawę i podzielić się na swoim blogu tym, co podczas niej przeżyli.

Blogerzy mogą zgłaszać się do udziału w projekcie przez formularz dostępny pod adresem: //on.fb.me/WIZZChallenge. Finalistów wybierze jury, które oceniać będzie kandydatów pod kątem popularności i kreatywności prowadzonych przez nich blogów oraz jakości publikowanych na nich tekstów i zdjęć.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem nowego projektu WIZZ Challenge. Chętnie angażujemy się w mediach społecznościowych i mamy nadzieję, że ten projekt spodoba się również naszym fanom na Facebooku, z których wielu prowadzi blogi. Zachęcamy wszystkich gorąco do wzięcia udziału w akcji. Uważamy, że aby wybrać się w podróż do obcych krajów, wcale nie trzeba najpierw długo oszczędzać, a później wydawać fortunę. Wystarczy
korzystać z atrakcyjnej, nisko kosztowej oferty Wizz Air oraz dokonywać odpowiednich wyborów, by przekonać się, że w każdym kraju czekają nas wspaniałe przeżycia. Nawet dysponując niewielkim budżetem, podczas podróży można doświadczać niezapomnianych emocji i pozwalać sobie na przeróżne przyjemności. Wybrani przez nas blogerzy, mając w kieszeni 300 euro, wyruszą w 3-dniową podróż. Ich zadaniem będzie jak najciekawsze zagospodarowanie czasu i przydzielonego budżetu, by móc dzielić się z czytelnikami swoimi doświadczeniami i tym, co przeżyli podczas podróży. Projekt WIZZ Challenge właśnie się rozpoczyna, więc jeśli prowadzisz bloga i jesteś gotowy na podjęcie wyjątkowego wyzwania – to jest właśnie twój czas i twoja szansa
- powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama