Wielka promocja w LOT

13 września 2013 13:08
6 komentarzy
Reklama
Linie lotnicze LOT przygotowują "Wielką promocję", dzięki której pasażerowie będą mogli kupować bilety w promocyjnej cenie na 45 trasach obsługiwanych przez naszego narodowego przewoźnika.Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie zostanie uruchomiona 18 września, z oferty będzie można korzystać do 20 września 2013 roku.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_8018b 2013-09-15 20:30   
gosc_8018b - Profil gosc_8018b
Ja nie jestem marudą. Kupiłem w promocji bilet z Warszawy do Dusseldorfu, zaplacilem już za hotel... a tu skasowano polaczenie. Dostalem maila z prosba o kontakt z infolinia, dzwonie ... a tam nic nie wiedza, bo nie maja jeszcze procedury. Po kilku telefonach w końcu procedura jest... ale nie mogą przebookowac na bezpośredni rejs Lufthansy, bo klasa rezerwacji nie ta... poczułem się, jakbym to ja robil im to cale zamieszanie... bo to przecież moja wina, ze kupiłem u nich bilet. Pani proponuje powrot w innym dniu, ale mnie to nie satysfakcjonuje, skoro mam już hotel, a poza tym wyjazd jest typowo weekendowy, wiec nie chce go skracać albo wydluzac na dni pracy. Pani po krótkiej konsultacji (kilka minut wiszenia na infolinii) mowi, ze jedyne co może zaproponować to polaczenie przez Krakow. Dla mnie slabe godziny, bo wylot poranny, wiec tracimy praktycznie caly dzien. No ale skoro nie ma innej opcji, biore co jest. Pani ma za chwile przeslac zmodyfikowane bilety. Czekam, ale nic nie przychodzi... W międzyczasie robie modyfikacje wyjazdu, żeby dopasować się do tego porannego powrotu. Jak już wszystko mam pozmieniane, dzwoni Pani z Lotu i mowi, ze jednak może mi zmienić rezerwacje na bezpośredni lot Lufthansy. Mowie, ze bardzon dziekuje, ale już zmieniłem swoje plany, wiec moze zostać to polaczenie przez Krakow. Pani na to, ze nie - Krakow nie moze być, bo to niezgodne z procedura laczyc rejs Lotu I Lufthansy, wiec jednak musi mnie przenieść na ten bezpośredni. OK, nie ma sprawy :-))))) Bardzo to profesjonalne.
Wysylaja maila z prosba o kontakt, dzwonisz, a w Locie nic nie wiedza. Jedna z Pan mnie uswiadomila, ze to nie Lot wysyla, tylko "system"... wiec nie rozumie, o co ja mam do niej pretensje. Procedura kiedyś będzie, wiec się wyjasni, a teraz to moze mi anulować rezerwacje i zwrocic kase za bilety. Wow, dzięki :-))))
Gdybym pracowal w Locie i anulowal polaczenie, to najpierw bym przygotowal procedurę co i jak, a jak już wszystko byłoby zapięte na ostatni guzik, to dopiero wtedy wyslal informacje do pasazerow. A to co robi Lot, to powoduje tylko wnerw, zablokowanie infolinii, bo bez sensu dzwoniłem i czekałem, podczas gdy nikt nic nie wiedzial...A potem widze reklamę,jak to oni się dla nas zmieniają. Tak samo z placeniem za zarcie. Powiedzialiby wprost, ze chcą oszczedzac, a nie budowac jakies bzdurne wytłumaczenia, ze to w trosce o pasazerow. Oczywiście, ze mogę sobie sam kupic kanapke i kawe, ale niech mi nikt nie wmawia, ze likwidacja darmowego poczęstunku jest dla mojego dobra...
gosc_7e427 2013-09-14 21:50   
gosc_7e427 - Profil gosc_7e427
To nie marudy, tylko ludzie wiedza na co stać LOT. Czyli po pierwsze promocja będzie marna, a inna sprawa że LOTem juz nie za bardzo jest gdzie latać. regularnie zamykają kolejne kierunki...
tamibe 2013-09-14 12:52   
tamibe - Profil tamibe
Marudy jeszcze nie wiedzą co i jak ale nie zaszkodzi od razu skrytykować
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy