×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UNITED: Latem z Edynburga do ChicagoLinie lotnicze UNITED ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2014 roku połączenia między Edynburgiem a Chicago. Pierwszy rejs ze Szkocji do Stanów Zjednoczonych został zaplanowany na 22 maja 2014 roku. 

Początkowo rejsy między Edynburgiem a Chicago będą realizowane pięć razy w tygodniu, od 12 czerwca loty będą się odbywały codziennie. W okresie od 2 września do 5 października rejsy będą obsługiwane cztery razy w tygodniu.
Samolot będzie startował z Chicago o godzinie 18:00, w Edynburgu spodziewany jest o 7:45 następnego dnia. Rejs powrotny ze Szkocji został zaplanowany na godzinę 10:35, w Chicago wyląduje o 13:00 lokalnego czasu. 

Linie lotnicze UNITED będą realizowały połączenie między Edynburgiem a Chicago samolotem Boeing 757-200, który zabiera na pokład 169 pasażerów: 16 podróżnych w klasie Business First, 45 podróżnych w klasie Premium Economy oraz 108 podróżnych w klasie ekonomicznej.

Anna Żuchlińskagość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie