LH: Wi-Fi oraz nowe usługi na pokładzie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
12 września 2013 17:22
5 komentarzy
Reklama

Już niedługo Lufthansa zaoferuje swoim pasażerom, podróżującym na średnich trasach, szeroki wybór filmów, seriali, muzyki, gier oraz dostęp do najświeższych informacji. Produkty Lufthansa WorldShop można zamówić podczas podróży - siedząc wygodnie w fotelu i korzystając z bezpłatnego portalu. Usługa jest dostępna na trasach średniego zasięgu i obejmuje destynacje, znajdujące się w dawnych republikach radzieckich oraz krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy jedynie połączyć się z serwerem przez Wi-Fi, za pomocą własnego laptopa, tabletu, czy smartfona. W 2014 roku nowe rozwiązania, opracowane przez Lufthansa Systems we współpracy z Board Connect, zastosowane będą także na pokładach dwudziestu Airbusach A321. Już podczas okresu testowego, wiosną bieżącego roku, nowa oferta rozrywkowa przewoźnika spotkała się z pełnym uznaniem wśród pasażerów.

- Ten zrewolucjonizowany system oferuje naszym pasażerom szeroką paletę usług w obszarze rozrywki i informacji. Niezależnie od aspektu rozrywkowego, otwiera również nowe  perspektywy rozwoju serwisu i interakcji z pasażerami – mówi Reinhold Huber, dyrektor Produktu i Marketingu w Lufthansie.

Board Connect, w przeciwieństwie do zwykłych systemów, nie wymaga instalacji skomplikowanego okablowania w każdym z foteli. Wystarczy standardowa sieć bezprzewodowa, wymagająca jedynie montażu kilku punktów dostępu na pokładzie.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_45f7d 2013-09-13 09:39   
gosc_45f7d - Profil gosc_45f7d
@mietek: 747 i 340 do TLV? Chyba kiedyś - teraz niestety standardowo LH lata A321...
mietek 2013-09-13 09:28   
mietek - Profil mietek
Tylko trzeba zabrać swojego laptopa lub inny sprzęt. Rozumiem, że ta sama oferta jest dostępna poprzez IFE na trasach do TLV na przykład? Tam latają głównie B747 i A340 więc posiadają takowy sprzęt:)
gosc_93b1c 2013-09-13 06:52   
gosc_93b1c - Profil gosc_93b1c
Na tej samej zasadzie w niektorych tez sa odbiorniki/nadajniki GSM i mozna dzwonic z wlasnej komorki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama