×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LH: Wi-Fi oraz nowe usługi na pokładzieJuż niedługo Lufthansa zaoferuje swoim pasażerom, podróżującym na średnich trasach, szeroki wybór filmów, seriali, muzyki, gier oraz dostęp do najświeższych informacji. Produkty Lufthansa WorldShop można zamówić podczas podróży - siedząc wygodnie w fotelu i korzystając z bezpłatnego portalu. Usługa jest dostępna na trasach średniego zasięgu i obejmuje destynacje, znajdujące się w dawnych republikach radzieckich oraz krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy jedynie połączyć się z serwerem przez Wi-Fi, za pomocą własnego laptopa, tabletu, czy smartfona. W 2014 roku nowe rozwiązania, opracowane przez Lufthansa Systems we współpracy z Board Connect, zastosowane będą także na pokładach dwudziestu Airbusach A321. Już podczas okresu testowego, wiosną bieżącego roku, nowa oferta rozrywkowa przewoźnika spotkała się z pełnym uznaniem wśród pasażerów.

- Ten zrewolucjonizowany system oferuje naszym pasażerom szeroką paletę usług w obszarze rozrywki i informacji. Niezależnie od aspektu rozrywkowego, otwiera również nowe  perspektywy rozwoju serwisu i interakcji z pasażerami – mówi Reinhold Huber, dyrektor Produktu i Marketingu w Lufthansie.

Board Connect, w przeciwieństwie do zwykłych systemów, nie wymaga instalacji skomplikowanego okablowania w każdym z foteli. Wystarczy standardowa sieć bezprzewodowa, wymagająca jedynie montażu kilku punktów dostępu na pokładzie.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie