×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biura odwołują wyjazdy do Egiptu​Wezyr Holidays, Itaka, Rainbow Tours i Neckermann zawiesiły do końca października tego roku wyjazdy do Hurghady i Szarm el-Szejk. Biuro Wezyr Holidays poinformowało, że turyści, którzy wykupili wczasy w kurortach, mogą anulować rezerwację i otrzymać zwrot pieniędzy.

Wezyr Holidays, Itaka i Neckermann są kolejnymi biurami, które w ostatnim czasie odwołały wyjazdy do kurortów nad Morzem Czerwonym. W ubiegłym tygodniu wyjazdy do Egiptu odwołało do końca tego sezonu letniego biuro TUI Poland.Dziś (21.08) Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaapelowało do Polaków, aby nie wyjeżdżali do Egiptu. Rzecznik resortu Marcin Bosacki powiedział, że sytuacja w kurortach jest obecnie bezpieczna, ale istnieje bardzo duże ryzyko, że może się ona w najbliższym czasie pogorszyć.

Według szacunków Polskiej Izby Turystyki w kurortach nad Morzem Czerwonym wypoczywa ponad 12 tys. Polaków.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie