Życie własne systemu Eurolotu

Marek Stus - Profil Marek Stus
21 sierpnia 2013 10:32
14 komentarzy
Reklama

Eurolot nadal umożliwia zakup na stronie internetowej biletów na rejsy z Rzeszowa do Krakowa, które od 3 listopada b.r. będą realizowane raz w tygodniu, w niedzielę. Wczoraj (20.08) przewoźnik stanowczo zaprzeczał takiej możliwości.

- Nie ma oferowania połączenia Rzeszów-Kraków w podstawowym kanale sprzedaży (via internet) - wyjaśniono w oświadczeniu przesłanym do redakcji pasazer.com.

Kilka dni wcześniej połączenie zostało przez pomyłkę wprowadzone do systemu rezerwacyjnego linii i trafiło do internetowej sprzedaży. Po naszej poniedziałkowej publikacji Eurolot zapewniał, że błąd ten został już usunięty, a sam fakt przelotu samolotu z Rzeszowa do Krakowa nie oznacza wprowadzenia do siatki przewoźnika nowej trasy. Przynajmniej nie w internecie, bo linie uznały, że bilety do Krakowa i tak będzie można kupić w Call Center albo w kasie na lotnisku.

Najwyraźniej jednak system rezerwacyjny Eurolotu nie zamierza podporządkowywać się woli przewoźnika i nadal sprzedaje bilety. Dziś rano (21.08) udało się nam bez żadnych problemów dokonać kolejnej rezerwacji, która została potwierdzona przez linie.

Groteskowe problemy z połączeniem widmo z Rzeszowa do Krakowa nie wystawiają najlepszego świadectwa programistom Eurolotu. Błąd systemu, który powinien zostać wyeliminowany w ciągu kilku minut, przez wiele dni żyje własnym życiem i kompromituje przewoźnika. Cierpi na tym jego wizerunek i spójność przekazu dotyczącego oferty handlowej.

Jest jednak i pozytywny aspekt tej sprawy. Z naszych informacji wynika bowiem, że zamieszanie wokół trasy widmo z Rzeszowa do Krakowa sprzyja jej popularności, a liczba sprzedanych biletów sukcesywnie rośnie.


Marek Stus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2013-08-23 22:28   
usuniety - Profil usuniety
Dodam jeszcze, że eurolot zmienił nr tel. Biura Obsługi Klienta, ale poza stroną główną i kontaktem nadal widnieje nieaktualny nr tel. 225 740 740. Zgłaszałem to eurolotowi już ponad 1,5 tygodnia temu i... nadal eurolot podaje tel. do nikąd...
gosc_30efc 2013-08-23 22:27   
gosc_30efc - Profil gosc_30efc
Dodam jeszcze, że eurolot zmienił nr tel. Biura Obsługi Klienta, ale poza stroną główną i kontaktem nadal widnieje nieaktualny nr tel. 225 740 740. Zgłaszałem to eurolotowi już ponad 1,5 tygodnia temu i... nadal eurolot podaje tel. do nikąd...
gosc_75762 2013-08-21 22:06   
gosc_75762 - Profil gosc_75762
a... no właśnie w tym porblem, ze tego normalnie nie było w systemie. Teraz można to jedynie złapac wpisując samemu odpwowiedni skrót w pasek źródłowy strony. Inaczej tego nie widać Także, gosc_d0f0d, nie masz racji.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama