Wszyscy wygrywają z Flying Blue

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
14 sierpnia 2013 23:31
2 komentarze
Reklama

Darmowa kawa przed wylotem i możliwość wygrania kart członkowskich Elite. Dodatkowo zwolnienie z opłat za przewóz bagażu na europejskich lotach KLM. Oto niespodzianki, które czekają na uczestników programu Flying Blue. Niecodzienna akcja przygotowana przez Air France-KLM potrwa do 30 września br. Więcej informacji dostępnych jest na stronie flyingbluepage.pl.

Osoby, które planują przelot liniami Air France lub KLM między 6 sierpnia a 30 września br. mogą przed wylotem z Warszawy zrealizować specjalny kupon w jednej z lotniskowych kawiarni ("Business Shark", "So! Coffee" lub "Voyage Cafe"). W nietypowej akcji mogą wziąć udział podróżni, którzy zarejestrują się do programu Flying Blue, mają ważny bilet na przelot liniami Air France lub KLM oraz wymienią ulotkę promującą akcję na kupon w biurze biletowym francusko-holenderskiego przewoźnika na lotnisku w Warszawie. Ulotki dostępne są w biurach Air France-KLM (w formie elektronicznej i papierowej), w wybranych biurach podróży oraz w taksówkach korporacji Super Taxi w Warszawie.Ponadto podróżni, którzy liczą na dedykowane stanowiska odprawy, udogodnienia w ramach SkyPriority i zwolnienia z opłat za przewóz większej ilości bagażu, mogą wygrać karty członkowskie na poziomie Elite. Wystarczy na stronie flyingbluepage.pl odpowiedzieć na pytanie: "Jak chciałbyś wydać swoje Mile z Flying Blue?" najpóźniej do 30 września br. Zwycięzca otrzyma kartę o najwyższym poziomie Platinum, a wraz z nią liczne przywileje (np. bezpłatny wstęp do saloników biznesowych, bezpłatnie prawo wyrobu specjalnych miejsc na pokładzie czy 100 proc. więcej mil). Drugie miejsce nagrodzone zostanie kartą Gold a trzecie kartą Silver. Zwycięzców poznamy 18 października br.

- Program Flying Blue istnieje od 2005 roku i liczy ponad 19 milionów członków na całym świecie. W tym roku Flying Blue otrzymał nagrodę Freddie Awards w regionie Europy i Afryki za najlepszy program lojalnościowy w transporcie lotniczym. Statuetka Freddie jest symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży – mówi Agnieszka Plewczyńska, Marketing Manager Air France-KLM Poland. - W podziękowaniu za powierzone nam zaufanie chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczestników Flying Blue do udziału w naszej specjalnej akcji –  dodaje.  

Posiadacze kart Flying Blue już na poziomie IVORY (wystarczy rejestracja) zwolnieni są z opłat za przewóz bagażu na europejskich lotach KLM. Przystąpienie do programu Flying Blue jest bezpłatne. Zarejestrować się można na stronie flyingblue.com, w trakcie odprawy lub na wyświetlaczu dotykowym przy biurze biletowym Air France-KLM na lotnisku w Warszawie.

Fot. Flying Blue
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama