LOT: Promocja Kairu wstrzymana

Marek Stus - Profil Marek Stus
14 sierpnia 2013 20:28
10 komentarzy
Reklama

PLL LOT poinformowały dziś (14.08) o wstrzymaniu promocyjnej sprzedaży biletów do Kairu. Rezerwacji na rejsy do egipskiej stolicy, realizowane w terminie od 5 września do 23 października b.r., można było dokonać w ramach trwającej promocji "Szalona Środa".

Polski przewoźnik poinformował zarazem, że pasażerowie, którzy już nabyli bilety do Kairu, mogą do 31 sierpnia b.r. dokonać ich zwrotu bez potrąceń wynikających z warunków taryfowych. W tym celu klienci powinni skontaktować się z biurami podróży, z których pośrednictwa skorzystali przy zakupie biletu lub bezpośrednio z call center LOT-u. 

Decyzja LOT-u związana jest z szybko pogarszającą się sytuacją wewnętrzną w Egipcie po lipcowym zamachu stanu i wprowadzeniem na części terytorium tego państwa stanu wyjątkowego. Przewoźnik na razie nie zdecydował się jednak na całkowite zawieszenie połączeń do Kairu. 

Rejsy z Warszawy do Kairu realizowane są cztery razy w tygodniu. 


Marek Stus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_0ed65 2013-08-17 12:40   
gosc_0ed65 - Profil gosc_0ed65
A nie jesteś rozgoryczony na arabów, że mają niepokoje i godz. policyjną??? To że latał Egipt air to nic dziwnego, przecież to ICH linia, a LH jak zauważyłeś(2 s-ty ODleciały) , a TY czekałeś na przylot LOT-u). Dobrze,że jesteś już w domu i lepiej się z niego nie ruszaj, bo będziesz miał pretensje do WSZYSKICH o Wszysko (podobno mają to skrajni egoiści!!!).
masaj 2013-08-17 11:16   
masaj - Profil masaj
Wlasnie przylecialem z Kairu. Jestem rozgoryczony tym, jak LOT traktuje swoich klietnow. Po wyladowaniu z Addis Ababy w w Kairze o 1:30 (16.08.13) reprezentanci Egypt Air, zajmujacy sie obsluga pasazeorw LOT-u, nie byli w stanie odpowiedziec na pytanie co sie dzieje z lotowskim samolotem, kiedy przyleci z Warszawy i o ktorej tam odleci. Po czterogodzinnym oczekiwaniu, dano nam wejsciowki i oznajmiono, ze w koncu dostali wiadomosc z Polski, ze samolot wyleci o 7.50, zamiast o 3.10. Dostalismy voucher na posilek. Rano w samolocie kapitan przepraszajac za opoznienie wyjasnil, ze przyczyna jest godzina policyjna. Bylbym w stanie to zrozumiec, ale oczekujac na nasz samolot, w nocy z Kairu odlecialy samoloty Ethiopian, Egypt Air a nawet dwa Lufthansy. Czyzby ich nie obowiazywala godzina policyjna??? Dzieki pieciogodzinnemu opoznieniu nie zdazylem na lot do Gdanska, na co laskawa pani w kasie LOT-u powiedziala, ze to nie jej sprawa, tak wiec koniec koncow, do domu pojechalem uroczym TLK Intercity.
gosc_3f95c 2013-08-16 20:45   
gosc_3f95c - Profil gosc_3f95c
787 jest popsuty w CHicago, ma problem z silnikiem RR, ale tez wnim cieknie woda w srodku kadlubu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama