×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Z Gdańska do RzeszowaLinie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie krajowego połączenia z Gdańska do Rzeszowa. Pierwszy rejs z gdańskiego lotniska na Podkarpacie został zaplanowany na 29 października 2013 roku.

Loty z Gdańska do Rzeszowa będą obsługiwane dwa razy w tygodniu: we wtorki samolot będzie startował z gdańskiego portu lotniczego o godzinie 6:20, w Jasionce wyląduje o 8:45 (rejs będzie realizowany z krótkim międzylądowaniem w Krakowie). W soboty samolot będzie startował z Gdańska o godzinie 6:10, w Rzeszowie wyląduje o 7:35.

Rejs z Rzeszowa będzie realizowany raz w tygodniu, w środę. Samolot z Jasionki będzie startował o godzinie 5:30, w Gdańsku wyląduje o 6:55.

Ceny biletów zaczynają się od 228 PLN w jedną stronę, cena zawiera wszystkie podatki oraz opłaty.

Początkowo miały być to wyłącznie rejsy techniczne, ale Eurolot postanowił udostępnić loty w ogólnej sprzedaży. Przewoźnik sprzedaje również bilety na rejsy z Zurychu do Gdańska z międzylądowaniem w Krakowie (loty w piątki oraz niedziele).

Anna Żuchlińska
gość_c0e23 - Profil
gość_c0e23
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie