×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej lotów z Gdańska do OsloLinie lotnicze Norwegian oraz Ryanair zwiększają częstotliwość rejsów z Gdańska do odpowiednio Oslo Gardermeon oraz Oslo Rygge. 

Od 1 października 2013 roku Norwegian będzie oferował sześć lotów tygodniowo z gdańskiego lotniska do Oslo. Do tej pory w sezonie letnim norweski przewoźnik niskokosztowy realizował pięć rejsów tygodniowo (zmniejszona częstotliwość na czas wakacji), od października do rozkładu wprowadzony zostanie dodatkowy lot we wtorek.
Samolot startuje z norweskiego portu lotniczego Gardermoen o godzinie 11:00, w Gdańsku ląduje o 12:25. Rejs powrotny z gdańskiego lotniska został zaplanowany na godzinę 12:55, w Oslo spodziewany jest o 14:00.

W nadchodzącym sezonie zimowym Ryanair ponownie zwiększy częstotliwość lotów z Gdańska do Oslo Rygge. Irlandzki przewoźnik niskokosztowy będzie oferował pięć rejsów tygodniowo z gdańskiego portu lotniczego do Norwegii.
Obecnie Ryanair realizuje cztery loty tygodniowo z Gdańska do Oslo Rygge, rejsy odbywają się w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. 

Wczoraj informowaliśmy o zwiększeniu częstotliwości lotów z Gdańska do Oslo Gardermoen obsługiwanych przez linie lotnicze SAS. Z gdańskiego portu lotniczego dolecimy także do Oslo Torp liniami Wizz Air.

Anna Żuchlińskagość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie