Eurolot: Gdańsk-Lublin do października

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
31 lipca 2013 13:27
300 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze Eurolot będą realizowały loty między Gdańskiem a Lublinem do 6 października 2013 roku. Jak informuje przewoźnik, jest to jedna z najpopularniejszych tras w siatce połączeń. 

Rejsy między Gdańskiem a Lublinem dalej będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele. Ceny biletów będą się zaczynały od 249 PLN w dwie strony od osoby (w cenę biletu wliczony bagaż rejestrowany oraz poczęstunek na pokładzie).

Do tej pory Eurolot przewiózł na trasie między Gdańskiem a Lublinem 1501 pasażerów, do końca sezonu planuje obsłużyć w sumie 3100 podróżnych. Średni współczynnik wypełnienia miejsc w samolocie (ATR72) wyniósł do tej pory 97,7%. Jednocześnie przewoźnik informuje, że ze względu na duże zainteresowanie lotami między Lubelszczyzną a Pomorzem, połączenie to powróci w przyszłym sezonie letnim.


- Eurolot już trzeci rok realizuje strategię łączenia północy Polski z pozostałymi regionami i ważniejszymi miastami, a połączenie Lublin-Gdańsk bardzo dobrze się w tę strategię wpisuje. Sukces połączenia pokazuje bardzo duży potencjał lokalnego rynku, który udało nam się wykorzystać - mogę śmiało powiedzieć, że jest to nasz wiodący wakacyjny kierunek w tej chwili. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lotami na tej trasie i dużą liczbę zapytań o rejsy w okresie jesiennym, zdecydowaliśmy się przedłużyć połączenia do pierwszego weekendu października - podsumowuje Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jaczro 2013-08-05 22:33   
jaczro - Profil jaczro
@mala1 Sprawcami zamieszania są, strasznie sfrustrowani, bydgoscy "fani" LUZ (ciekawe czemu tylko z Bydgoszczy?)
pede 2013-08-05 22:23   
pede - Profil pede
Lublin górą :)
mala1 2013-08-05 21:46   
mala1 - Profil mala1
jaczro, speawcą zamieszania nie jest euroLot, tylko brak umiejętności czytania obydwu stron tego " konfliktu". Pozdrawiam
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama