×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Gdańsk-Lublin do październikaLinie lotnicze Eurolot będą realizowały loty między Gdańskiem a Lublinem do 6 października 2013 roku. Jak informuje przewoźnik, jest to jedna z najpopularniejszych tras w siatce połączeń. 

Rejsy między Gdańskiem a Lublinem dalej będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele. Ceny biletów będą się zaczynały od 249 PLN w dwie strony od osoby (w cenę biletu wliczony bagaż rejestrowany oraz poczęstunek na pokładzie).

Do tej pory Eurolot przewiózł na trasie między Gdańskiem a Lublinem 1501 pasażerów, do końca sezonu planuje obsłużyć w sumie 3100 podróżnych. Średni współczynnik wypełnienia miejsc w samolocie (ATR72) wyniósł do tej pory 97,7%. Jednocześnie przewoźnik informuje, że ze względu na duże zainteresowanie lotami między Lubelszczyzną a Pomorzem, połączenie to powróci w przyszłym sezonie letnim.


- Eurolot już trzeci rok realizuje strategię łączenia północy Polski z pozostałymi regionami i ważniejszymi miastami, a połączenie Lublin-Gdańsk bardzo dobrze się w tę strategię wpisuje. Sukces połączenia pokazuje bardzo duży potencjał lokalnego rynku, który udało nam się wykorzystać - mogę śmiało powiedzieć, że jest to nasz wiodący wakacyjny kierunek w tej chwili. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lotami na tej trasie i dużą liczbę zapytań o rejsy w okresie jesiennym, zdecydowaliśmy się przedłużyć połączenia do pierwszego weekendu października - podsumowuje Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie