×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy lot CSeries ponownie opóźnionyBombardier poinformował wczoraj (25.07), że po raz kolejny opóźnia pierwszy lot maszyny CSeries. Tym razem o kilka tygodni z powodu integracji systemów nowego samolotu. Dopiero w sierpniu producent planuje rozpocząć 2400-godzinny program prób w locie, w który włączonych docelowo zostanie pięć samolotów CS100.

W ostatnich dniach (18.07) Bombardier przeprowadził pierwsze uruchomienie silników Pratt & Whitney PW1500G PurePower w samolocie CSeries CS100 (FTV1/MSN 50001), który posłuży do lotów testowych nowego programu, a w tym tygodniu producent rozpoczął testy naziemne nowej jednostki napędowej, w tym kołowania z małą i dużą prędkością.Do tej pory Bombardierowi udało się zgromadzić zamówienia i zobowiązania na nieco ponad 400 maszyn CSeries CS100/CS300. Jeżeli jesteście ciekawi jak będzie wyglądał kokpit i kabina CSeries to zapraszamy do albumu "Mock-up kabiny Bombardiera CSeries" na naszym profilu Facebook, który jest dostępny dla wszystkich.

Piotr Bożyk
Fot. Bombardier Mediagość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie