×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair oszukuje ws. pasa w ModlinieRyanair oszukuje pasażerów rezerwujących loty z Modlina - alarmuje jeden z Czytelników Pasazer.com poprzez platformę "Daj znać". W rozsyłanych do nich wiadomościach informuje, że pas startowy w tym porcie będzie zamknięty dłużej niż w rzeczywistości. 

- Ryanair został poinformowany przez polskie władze, że pas startowy w Modlinie został tymczasowy zamknięty od 22 grudnia 2012 r. do 26 października 2013 r. - brzmi treść takiej wiadomości według naszego Czytelnika. Choć pas startowy (a dokładniej jego betonowa część) faktycznie został zamknięty 22 grudnia ubiegłego roku, to data ponownego otwarcia podawana przez Ryanaira jest nieprawdziwa. Po niezbędnych naprawach droga startowa została dopuszczona do użytku w pełnej długości na początku lipca. 

Początkowo Ryanair zapowiadał, że wróci do Modlina 3 września. Kilka dni temu poinformował jednak, że nastąpi to dopiero 26 października. Być może jest to zwłoka związana z negocjacjami nowych opłat lotniskowych. Ryanair będzie w Modlinie na tę chwilę monopolistą - Wizz Air zadecydował o pozostaniu na lotnisku Chopina. 

Dlaczego Ryanair oszukuje pasażerów, tłumacząc swoje pozostanie na Chopinie dłuższym zamknięciem pasa w Modlinie - nie wiadomo. Być może podkreśla tymczasowość pobytu na głównym lotnisku, by nie przyzwyczajać pasażerów do nieporównywalnie wyższego komfortu od tego, którego mogą oczekiwać w Modlinie. 

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożykgość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie