×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej krajówek. Bydgoszcz zawieszonaDzisiaj (24.07) do systemów rezerwacyjnych Polskich Linii Lotniczych LOT został wprowadzony zmodyfikowany rozkład rejsów krajowych. Od 1 września polski przewoźnik będzie oferować m.in. częstsze połączenia pomiędzy Warszawą a wybranymi portami regionalnymi, a w sezonie zimowym zawiesza loty na trasie Warszawa - Bydgoszcz.

Wprowadzona zmiana ma posłużyć lepszemu dostosowaniu połączeń do potrzeb pasażerów i rynku, a także zwiększeniu nalotu maszyn czyli intensywniejszego wykorzystania floty. 

Dodatkowy rejs Warszawa - Gdańsk...

Biorąc pod uwagę znaczny ruch biznesowy po kraju, w rozkładzie pojawi się dodatkowy jeden rejs dziennie (od poniedziałku do piątku), na trasie Warszawa – Gdańsk – Warszawa. Rejs LO3829 będzie startował z Warszawy o godz. 05:55 i lądował w Gdańsku o godz. 06:55. Rejs powrotny LO3830 wylot z Gdańska o godz. 07:40, lądowanie w Warszawie o godz. 08:40. 

... oraz Warszawa - Poznań

LOT zaproponuje również dodatkowe rejsy od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa. Ta propozycja jest szczególnie dogodna dla pasażerów rejsów atlantyckich LOT-u podróżujących z Poznania. Rejs LO3943 wyleci z Warszawy o godz. 12:10 i wyląduje na Ławicy o godz. 13:10, rejs powrotny LO3944 zaplanowano z Poznania na godz. 13:55, a przylot do Warszawy o godz. 14:55. 

Warszawa - Katowice zmiana godzin

W rozkładzie pojawią się także dodatkowe rejsy do Katowic. Wykonywane będą od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę. Samolot w rejsie LO3883 wystartuje z Lotniska Chopina o godz. 17:40, aby o godz. 18:30 wylądować w Pyrzowicach. Rejs powrotny LO3884 z Katowic zaplanowany jest na godzinę 19:05. Jednocześnie obecnie istniejący w siatce rejs LO3882 będzie wykonywany o 30 minut później. Zmiana ta została wprowadzona ze względu na pasażerów tranzytowych, którzy przez Warszawę lecą LOT-em za ocean. Rejs LO3882 z Katowic wyleci zatem o godz. 16:05. 

Jednak wraz z wejściem zmian w krajowym rozkładzie lotów, przewoźnik zawiesza rejsy na „nocowanie” w Katowicach.

Bez nocowania w Katowicach i w Szczecinie

Wraz z wejściem zmian w krajowym rozkładzie lotów, przewoźnik zawiesza rejsy na „nocowanie” w Katowicach i w Szczecinie (ze względu na duże zainteresowanie rejsami do Szczecina, przewoźnik zdecydował o pozostawieniu wybranych rejsów w rozkładzie wrześniowym). 

Warszawa – Bydgoszcz zawieszona

Jednocześnie przewoźnik zawiesza w sezonie zimowym 2013 połączenia na trasie Warszawa – Bydgoszcz - Warszawa. LOT realizując plan restrukturyzacji ogranicza nierentowne połączenia bez perspektyw poprawy w najbliższym sezonie. Ponadto wyniki finansowe na tej trasie są poniżej oczekiwań przewoźnika. Zmiany rozkładu zostały dzisiaj wprowadzone do systemów LOT-u, a obowiązywać będą od 1 września 2013 roku. 

Modyfikacja połączeń krajowych ma na celu lepsze wykorzystanie floty, skorelowanie rejsów krajowych z atlantyckimi (czyli zasilanie rejsów dalekodystansowych)
gość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie