Ryanair na Chopinie do 26 października

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 lipca 2013 15:41
68 komentarzy
Reklama

Ryanair poinformował dziś (23.07) o przedłużeniu swojej obecności na lotnisku Chopina w Warszawie. Irlandzki przewoźnik niskokosztowy będzie realizował wszystkie swoje operacje ze stołecznego portu lotniczego do końca sezonu letniego, czyli do 26 października 2013 roku włącznie.

Niedawno konkurencyjny Wizz Air poinformował, że już na stałe zostaje na warszawskim lotnisku Chopina.- Rozmowy z lotniskiem Warszawa Modlin są nadal prowadzone i dalsze informacje na ten temat, będą publikowane na naszej stronie internetowej - powiedział Robin Kiely z Ryanaira.

Warszawska siatka połączeń Ryanaira jest obsługiwana z lotniska Chopina od momentu zamknięcia portu w Modlinie w grudniu ubiegłego roku. Modlin został ponownie uruchomiony dla dużych samolotów na początku lipca, ale linie nie spieszą się z powrotem na to lotnisko.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_08886 2013-07-24 18:10   
gosc_08886 - Profil gosc_08886
Może nareszcie właściciele tj. Agencja Mienia Wojskowego i PPL (na "wujka" Strózika nie liczę że da zrobić krzywdę swojemu pupilowi) zastanowią się nad fachowcami z WMI którzy wcześniej swoim zarządzabiem zabili agenta handlingowego w WAW a teraz zabili kolejny projekt za grube miliony. Może nareszcie nadszedł czas rozliczyć tych fachowców zarządzających naszymi pieniędzmi co robili w trakcie remontu pasa? Leżeli na leżakach na łące obok pasa startowego i nadzorowali osobiście naprawę drogi zamiast budować dobre relacje z liniami lotniczymi? Ten Pan ani w LGS ani w WMI nie potrafi rozmawiać z przewoźnikami i za to powinno się go rozliczyć.
gosc_de22d 2013-07-24 17:38   
gosc_de22d - Profil gosc_de22d
Przeceniace możliwości czy zdolności ludzi z WMI. To od samego początku była i jest amartorszyzna. Natomiast czy ktoś lubi Ryanaira czy tez nie, to ekipa z Dublina to pierwsza liga negocjatorow, która zdobyła doświadczenie negocjujac od wielu lat w prawie całej Europie z lotniskami. Wcale FR nie musi pojawić sie w Modlinie, ponieważ ceny na Okęciu sa umiarkowane w stosunku do cen UE, a dostępność dla paxow nieporównywalnie większa. Zreszta FR dysponuje podobnymi danymi jak Wizzair iż 70% paxow woli Okęcie i sa w stanie za to zapłacić wiecej. Ekipa z Modlina do szkoły a nie zarządzać portem lotniczym.
gosc_60a73 2013-07-24 14:01   
gosc_60a73 - Profil gosc_60a73
Moim zdaniem FR czeka na uruchomienie systemu ILS. Bez tego trudno sobie wyobrazić latanie do Modlina we wrześniu czy październiku.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama