×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz poleci do Dubaju? Na razie nieNa razie Wizz Air nie poleci z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - wynika z informacji Pasazer.com. Pomimo, że przewoźnik posiada zezwolenie na obsługę trasy Katowice - Dubaj nie planuje obecnie uruchomienia lotów na tej trasie.

Węgierski przewoźnik nie posiada zezwolenie na uruchomienie regularnych lotów z Warszawy do Dubaju.

- Wizz Air nie posiada upoważnienia na trasę Warszawa – Dubaj - mówi Marta Chylińska, rzecznik prasowy Urzędu Lotnictwa Cywilnego  w rozmowie z Pasazer.com. - W dniu 23 kwietnia 2013 roku Wizz Air otrzymał upoważnienie do wykonywania przewozów regularnych na trasie Katowice – Dubaj - dodaje.

Przewoźnik jednak nie planuje na razie obsługi tej trasy.- Na chwilę obecną nie mamy planów uruchomienia tych połączeń - ucina krótko Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji Wizz Aira.

Wizz Air ogłosił niedawno uruchomienie połączeń z Budapesztu, Bukaresztu, Kijowa i Sofii do Dubaju na lotnisko Dubaj World Central.

Jednocześnie Urząd Lotnictwa Cywilnego w dalszym ciągu proceduje wnioski o zezwolenie na uruchomienie lotów z Polski do Izraela przez tego przewoźnika.

- Wnioski są nadal w trakcie rozpatrywania - mówi Chylińska.

Paweł Cybulakgość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie