×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ethiopian Airlines polecą do MonachiumLinie Ethiopian Airlines ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym połączenia do Monachium. Pierwszy rejs został zaplanowany na 1 grudnia tego roku. Loty będą obsługiwane w ramach rotacji ET714/715 Addis Abeba - Sztokholm z międzylądowaniem w Monachium. Wcześniej rejsy do stolicy Szwecji były obsługiwane z lądowaniem technicznym w Kairze.
Loty do Monachium będą się odbywały codziennie. Samolot będzie startował z Addis Abeby o godzinie 23:50, w Monachium wyląduje o 5:00 lokalnego czasu. Rejs powrotny z niemieckiego lotniska został zaplanowany na godzinę 21:30, w Addis Abebie spodziewany jest o 7:40 następnego dnia.Ethiopian będzie obsługiwał połączenie między Addis Abebą a Monachium Boeingiem 757-200.

Ponadto etiopska linia poinformowała, że w grudniu tego roku skasuje połączenie do Brukseli. Ostatni lot z Addis Abeby zaplanowano z 30 listopada, a z Brukseli 1 grudnia. Obecnie loty do Belgii to rotacja ET704/ET705 Addis Abeba - Paryż - Bruksela, która od grudnia kończyć się będzie w Paryżu.

Piotr Bożyk
Fot. EK056gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie