×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci z Katowic do Tel AwiwuLinie lotnicze Wizz Air ogłosiły dziś uruchomienie nowego połączenia z Katowic do Tel Awiwu. Będzie to pierwsza trasa do Izraela obsługiwana przez niskokosztowego przewoźnika z regionalnego lotniska. Loty z Katowic do Tel Awiwu wystartują 29 października 2013 roku.
Rejsy będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Samolot będzie startował z Katowic o godzinie 13:55, w Tel Awiwie wyląduje o 18:30 lokalnego czasu. Lot powrotny został zaplanowany na godzinę 19:20, na katowickim lotnisku spodziewany jest o godzinie 22:15.

Ceny biletów zaczynają się od 154 PLN w jedną stronę - cena obowiązuje dla członków Discount Club i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym.Wizz Air złożył w czerwcu wniosek do Urzędu Lotnictwa Cywilnego o wydanie upoważnień do wykonywania przewozów lotniczych na trasach między Polską (Gdańsk, Katowice, Warszawa) a Izraelem. 

Węgierski przewoźnik operuje już do Izreala z Węgier i Rumunii. Pierwszy rejs z Budapesztu do Izraela odbył się 6 grudnia 2012 roku, zaś z Bukaresztu 15 czerwca 2013. Wizz Air uruchomi w sezonie zimowym loty z Kluż-Napoka oraz Wilna do Tel Awiwu. Z Kluż-Napoka przewoźnik operować będzie dwa razy w tygodniu począwszy od 24 listopada, zaś z Wilna od 27 października 2013 roku.

Anna Żuchlińska, Anna Robaczyńska
fot. Piotr Bożyk


gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie