×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pół miliona pasażerów bazy w KrakowieRyanair poinformował dziś (4.07), że od otwarcia bazy 4 kwietnia, w przeciągu trzech miesięcy przewiózł pół miliona pasażerów z i do Krakowa.

Pół milionowym pasażerem Ryanair w krakowskiej bazie została Paulina Baran, która podróżowała z Brukseli do Krakowa.- Bardzo się cieszymy z możliwości świętowania pół milionowego pasażera bazy operacyjnej Ryanair w Krakowie. To pokazuje jakim sukcesem cieszy się inwestycja otwarcia drugiej bazy w Polsce w Kraków Airport. Gratulujemy pasażerowi, a krakowskiemu lotnisku życzymy szybkiego rozwoju i liczymy na dalszy rozwój liczby pasażerów.  Ryanair oferuje 31 połączeń z Krakowa i gwarantuje najtańsze ceny oraz doskonałą obsługę pasażerską. W wakacyjnej ofercie mamy wiele atrakcyjnych destynacji między innymi do Barcelony, Paphos na Cyprze, Kos, Majorki, Cagliarii. Nowością jest już oferowana Malta natomiast loty operować będą również w tym sezonie zimowym 2013/2014 - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Fot. Ryanairgość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie