×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Wizz z Węgier i RumuniiWizz Air ogłosił uruchomienie dwóch nowych połączeń z Węgier do Egiptu oraz z Rumunii do Wielkiej Brytanii. 

Rejsy z Budapesztu do Hurghady wystartują 2 listopada 2013 roku i będą się odbywały raz w tygodniu, w soboty. Samolot będzie startował z węgierskiego lotniska o godzinie 14:45, w Egipcie spodziewany jest o 19:30 lokalnego czasu. Lot powrotny został zaplanowany na godzinę 20:10, w Budapeszcie wyląduje o 23:15.
Wizz Air uruchomi połączenie z Krajowej do Londynu Luton 29 października 2013 roku. Loty z Rumunii do Anglii będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Samolot będzie startował z Londynu Luton o godzinie 14:10, w Krajowej spodziewany jest o godzinie 19:15 lokalnego czasu. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 19:45, w Anglii wyląduje o 21:00.
Będzie to drugie połączenie Wizz Air z tego rumuńskiego lotniska - przewoźnik oferuje obecnie rejsy z Krajowej do Mediolanu Bergamo.

Anna Żuchlińskagość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie