×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Lituanica zainaugurowała lotyAir Lituanica, nowa litewska linia, zadebiutowała 30 czerwca na trasie Wilno - Bruksela. Pierwsze rejsy miały wypełnienie (load factor) ponad 95%.

W ciągu kilku miesięcy przewoźnik rozpocznie rejsy ze stolicy Litwy do Amsterdamu, Berlina, Pragi, Monachium i Moskwy.Na początku czerwca Air Lituanica podpisała umowy leasingu Embraera E-170 od linii Estonian Air oraz E-175 od ECC Leasing Co. Docelowo flota przewoźnika ma składać się z 5 maszyn E-Jet.Oprócz umowy leasingu z estońską linią, obydwaj przewoźnicy zgodzili się na szeroką współpracę handlową. Loty litewskiej linii będą sprzedawane pod własną marką, ale przypisane do nich będą także numery rejsów Estonian Air, dając na początku dostęp do kanałów rezerwacji i partnerów estońskiej linii.

Obaj przewoźnicy będą również współpracować w innych obszarach komercyjnych, w tym sprzedaży biletów, zarządzania dochodami oraz umowami typu interline.

Piotr Bożyk
Fot. Air Lituanicagość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie