×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


5 pytań do... Otto GergyeLinia airberlin w 2012 roku obsłużyła w Polsce ponad 95 tys.pasażerów. To o ponad 250% więcej niż rok wcześniej. O rozwoju airberlin w Polsce rozmawiamy z Otto Gergye, wiceprezesem ds. sprzedaży i spraw operacyjnych w airberlin.

Jak Pan ocenia jej pozycję airberlin na polskim rynku? 

Otto Gergye: Polska to dla airberlin strategiczny i rozwojowy rynek - z mocną gospodarką i rosnącym popytem na podróże samolotami. Dzięki nowym bezpośrednim połączeniom wzmocniliśmy naszą pozycję w Polsce. Obsługując Warszawę, Kraków i Gdańsk, oferujemy połączenia z trzema najważniejszymi polskimi lotniskami. Jakość produktu marki airberlin mówi sama za siebie i to jest nasz najmocniejszy argument. Dysponujemy nową i ekologiczną flotą. Średnia wieku naszych samolotów wynosi pięć lat. Zarówno na ziemi, jak i powietrzu oferujemy doskonałą obsługę oraz dysponujemy szerokim wachlarzem połączeń z portami lotniczymi na całym świecie, do których można dotrzeć poprzez węzeł lotniczy w Berlinie. Jakie wyzwania występują dla airberlin na polskim rynku, w jakich obszarach istnieje jeszcze potrzeba optymalizacji? 

Otto Gergye: Przy 18 połączeniach non-stop pomiędzy Berlinem a Warszawą linia airberlin posiada w tej chwili najszerszą ofertę na tej trasie. Od marca liczbę lotów między Berlinem a Krakowem zwiększyliśmy o jedno połączenie na dobę. Naszym celem jest jednak dalszy wzrost w Polsce i rozpowszechnianie naszej oferty. Dba o to między innymi bardzo zaangażowany lokalny zespół do sprawy sprzedaży. 

Zaczyna się szczyt przewozowy, rozpoczęło się już lato. Jakie kierunki poleciłby pan polskim podróżnym. 

Otto Gergye: Destynacje są tak różnorodne, że trudno wskazać jedno miejsce. Na pewno zawsze warto wybrać się do Berlina z jego szeroką ofertą kulturalną i rozrywkową. Ponadto podróżujący z Polski mogą przez Berlin dotrzeć do 56 miast z całego świata, między innymi do takich metropolii jak Sztokholm, Barcelona, Rzym, czy też Abu Dhabi, Chicago, Nowy Jork czy Phuket. W Abu Dhabi podróżujący z Polski mogą skorzystać z sieci połączeń naszego strategicznego partnera - linii Etihad Airways.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie