×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SWISS: Nowe połączenia z GenewyLinie lotnicze SWISS ogłosiły uruchomienie w sezonie zimowym sześciu nowych połączeń z Genewy do Szwecji, Norwegii, Maroka, Serbii oraz Wielkiej Brytanii.

Loty z Genewy do Belgradu wystartują 19 grudnia 2013 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz czwartki.
Połączenie z Genewy do Goteborga zostanie uruchomione 14 grudnia 2013 roku, rejsy do Szwecji będą realizowane dwa razy w tygodniu: w soboty oraz niedziele.
Loty z Genewy do Londynu Gatwick wystartują 14 grudnia 2013 roku i będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, soboty oraz niedziele.
SWISS uruchomi rejsy z Genewy do Marrakeszu 1 listopada 103 roku. Loty do Maroka będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz piątki.
Połączenie z Genewy do Oslo wystartuje 14 grudnia 2013 roku, rejsy będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w środy, soboty oraz niedziele.
Loty z Genewy do Sztokholmu zostaną uruchomione 15 grudnia 2013 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, czwartki oraz niedziele.
SWISS będzie obsługiwał nowe połączenia z Genewy samolotami z rodziny Airbus A320.

Anna Żuchlińskagość_0599d - Profil
gość_0599d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie