×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Klasa biznes w promocjiLinie Emirates przygotowały dla polskich pasażerów specjalną ofertę na przeloty w klasie biznes. Za bilety do kilkunastu miast w Azji i Afryce, zakupione przed 22 lipca, zapłacimy już od 7 795 złotych.

Pasażerowie z Warszawy mogą wybierać spośród ponad 20 kierunków z globalnej siatki połączeń Emirates, w tym kluczowych ośrodków biznesowych takich, jak Tokio, Hong Kong, Kapsztad, Doha, Delhi, czy Szanghaj. Wszystkie kierunki dostępne w promocji oraz warunki zakupu znajdują się na polskiej stronie przewoźnika.


 
Klasa biznes linii Emirates jest znana z wygodnych rozkładanych foteli, wielokrotnie nagradzanego system rozrywki pokładowej z ponad 600 kanałami, doskonałego jedzenia oraz wykwintnych win. Pasażerowie klasy biznes oprócz dostępu do lounge’u otrzymują także voucher Fast Track podczas odprawy i przed lądowaniem, aby przyspieszyć formalności na lotnisku. Mogą oni również skorzystać z bezpłatnej usługi szoferskiej w drodze na i z lotniska.

Taryfa obowiązuje na wyloty w terminie 2 lipca – 31 sierpnia 2013 r. Minimalny czas pobytu to 3 dni (lub jedna noc z soboty na niedzielę), a maksymalny to 4 miesiące. Rezerwacja musi być dokonana co najmniej 10 dni przed rozpoczęciem podróży. Jedna przerwa w podróży w Dubaju dozwolona jest bez dodatkowych opłat. Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze lokalnym w Warszawie, poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie internetowej przewoźnika.

Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie