Katowice: AirportBus do Zawiercia

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
29 czerwca 2013 21:23
14 komentarzy
Reklama

W poniedziałek (1.07) spółka GTL-SERVICE uruchamia połączenie komunikacji pasażerskiej na linii Katowice Airport - Zawiercie (z przystankami w Mierzęcicach, Siewierzu i Porębie).Linia autobusowa A1 airportBus to przyśpieszone połączenie 5 gmin,  w przystępnych cenach uwzględniających wszystkie ustawowe ulgi dla pasażerów. Dzięki niemu powstaje możliwość szybszego dotarcia do lotniska pasażerów podróżujących z północnych rejonów województwa śląskiego, czy też z okolic Łodzi i Warszawy (poprzez przesiadkę w Zawierciu). Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod na stronie  airportbus.gtlservice.com.pl
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wersatis 2013-07-01 18:57   
wersatis - Profil wersatis
dlatego dużo firm nie staje gdyż cena posiadania przystanku jest nieadekwatna do realiów. przystanek przy lotnisku jest dziś prestiżem. Dlatego niektóre busiki na partyzanta zabierają ludzi na okęciu :(.
gosc_7a540 2013-07-01 12:30   
gosc_7a540 - Profil gosc_7a540
To swietna wiadomosc dla pasazerow z Kielc ktorzy z Zawiercia moga zlapac pociag do Kielc. Wczesniej bylo to mozliwe tylko z Katowic. A swoja droga na Okeciu zatrzymuje sie bardzo niewiele autobusow dalekobieznych. Nawet Polskibus.com, ktorego spolka-matka w Wielkiej Brytanii ma mnostwo polaczen lotniskowych w Polsce nie przeiwduje takiego rozwiazania.
wersatis 2013-07-01 10:40   
wersatis - Profil wersatis
Komunikacja miejska jeżdzi na lotnisko, ale tylko wybrane kursy. Moze być tak, żę dany kurs będzie miał przystanek kilometr od lotniska i trzeba będzie iśc na piechtę. Co do wariantu przesiadkowego to odradzam w drodze na lotnisko, gdyż może zdażyć sie tak, że jeden autobus nam ucieknie a kolejny np za godz. albo dłuzej :(. Jest to ryzykowne.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama