×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowa baza w DonieckuWizz Air ogłosił dziś (26.06) uruchomienie w sezonie zimowym w 2013 roku bazy operacyjnej na lotnisku w Doniecku. Od 1 października przewoźnik zbazuje na ukraińskim lotnisku jednego Airbusa A320 oraz uruchomi cztery nowe połączenia.

Wizz Air zaoferował już kwietniu pasażerom rejsy z Doniecka do Kutaisi. Następnie przewoźnik planuje 6 lipca zainaugurować trasę do Dortmundu. Z początkiem października tego roku z Doniecka polecimy także do  Londynu-Luton, Mediolanu-Bergamo, Memmingen oraz Rzymu-Fiumicino.- Jestem bardzo zadowolony, że mogę dziś ogłosić otwarcie naszej drugiej bazy w Doniecku. Wizz Air Ukraine w bazie w Kijowie przewiózł ponad 600 tys. pasażerów w ciągu roku. Obecnie spodziewamy się, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy przewieziemy milion pasażerów w dwóch bazach. Nasze zaangażowanie na Ukrainie jest jasne, jesteśmy w stanie zaoferować dla pasażerów połączenia za niskie pieniądze. Tak długo, jak niskie koszty będą oferowane, Wizz Air Ukraine spodziewa się dalszego wzrostu na Ukrainie - powiedział Akos Bus, dyrektor Wizz Air Ukraine.

Donieck będzie drugą na Ukrainie oraz 17. w Europie bazą operacyjną Wizz Air.

Piotr Bożyk
Fot. Clement Alloinggość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie