×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Koszyc do Londynu LutonLinie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Koszyc do Londynu Luton. Pierwszy rejs ze Słowacji do Anglii został zaplanowany na 17 września 2013 roku.
Loty będą się początkowo odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. Samolot będzie startował z Londynu o godzinie 12:35, w Koszycach wyląduje o 16:05. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 16:35, na lotnisku Luton spodziewany jest o 18:15.Od sezonu zimowego częstotliwość rejsów między Koszycami a Londynem wzrośnie do czterech tygodniowo: loty będą realizowane w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Samolot będzie startował z lotniska Luton o godzinie 14:10, w Koszycach wyląduje o 17:40 lokalnego czasu. Rejs powrotny ze słowackiego portu lotniczego został zaplanowany na godzinę 18:10, w Londynie spodziewany jest o 19:55.

Wraz z nowym połączeniem między Koszycami a Londynem, Wizz Air powraca na Słowację. Wcześniej węgierski przewoźnik oferował rejsy między Bratysławą a Rzymem.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie