×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar: Do Skandynawii Boeingiem 787Linie Qatar Airways zamierzają obsługiwać rejsy do Skandynawii Boeingami 787. Do Sztokholmu Dreamlinery polecą od 1 sierpnia, natomiast do Oslo i Kopenhagi od 1 września. Przewoźnik obsługuje jeden rejs dziennie do każdej z trzech skandynawskich stolic.

- Cieszę się, że nasze Dreamlinery polecą do Sztokholmu, Kopenhagi oraz Oslo i zapewnią pasażerom ze Skandynawii niezrównany poziom usług i komfortu. Zawsze twierdziłem, że Dreamliner to samolot zaprojektowany, aby zmienić doświadczenie podróży dla pasażerów ze względu na przestrzeń, komfort i wygląd wnętrza. Z operacyjnego punktu widzenia, to bardzo oszczędny samolot - powiedział Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.Obecnie Qatar Airways posiada w swojej flocie sześć Boeingów 787-8. Obsługują one połączenia do Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Monachium, Zurychu oraz Dubaju. Do końca lipca flota Qatara powiększy się o kolejne dwie maszyny 787.

Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia z pokładu B787, to zapraszamy do naszego albumu "Pokład Boeinga 787 Qatar Airways" na naszym profilu Facebook, który jest dostępny dla wszystkich.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie