Finnair poleciał do Xi'an i Hanoi

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
25 czerwca 2013 01:04
20 komentarzy
Reklama

W ubiegłym tygodniu Finnair zainaugurował połączenia lotnicze z Helsinek do Xi’an oraz do Hanoi, kontynuując tym samym strategię rozwoju sieci połączeń między Azją a Europą. Loty do obydwu miast będą się odbywać przez cały sezon letni trzy razy w tygodniu do końca października.

Finnair jest pierwszą linią lotniczą, która oferuje bezpośrednie połączenie z Xi’an do Europy i zarazem jedynym europejskim przewoźnikiem latającym obecnie do Hanoi.- Ten tydzień wyznacza ważny etap w dziewięćdziesięcioletniej historii firmy, naszym celem jest ciągłe rozwijanie siatki połączeń między Europą a Azją i cieszymy się, że oferta Finnaira obejmuje już 13 azjatyckich miast. Prężnie rozwijające się Chiny i Wietnam sprzyjają rosnącemu zapotrzebowaniu na połączenia lotnicze z Europą i kierują naszą uwagę na rynek azjatycki, który nieprzerwanie dostarcza nam ciekawych wyzwań biznesowych i umożliwia dalszą ekspansję na Dalekim Wschodzie - powiedział Pekka Vauramo, prezes Finnari.

Finnair od dwudziestu lat opiera swoją strategię rozwoju na rynkach dalekowschodnich, wykorzystując dogodne położenie geograficzne lotniska w Helsinkach, które umożliwia najkrótsze połączenia lotnicze z azjatyckich metropolii do ponad sześćdziesięciu europejskich miast. Oprócz lotów do Xi’an i Hanoi, Finnair oferuje loty do Bangkoku, Pekinu, Chongqing, Delhi, Hong Kongu, Nagoi, Osaki, Seulu, Szanghaju, Singapuru i Tokio.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_d50fd 2013-07-02 21:49   
gosc_d50fd - Profil gosc_d50fd
Aerofłot to nie jest europejski przewoźnik. To już jest Azja :-)
gosc_cc65d 2013-06-25 21:03   
gosc_cc65d - Profil gosc_cc65d
Jak to jedynym europejskim przewoźnikiem latającym do Hanoi??? a to Aeroflot już nie lata do Hanoi???
usuniety 2013-06-25 16:44   
usuniety - Profil usuniety
Dolaczam link
zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama