Kupili bilety, ale nie polecieli

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 czerwca 2013 16:36
9 komentarzy
Reklama

Kłopoty z rezerwacją mieli wczoraj (23.06) pasażerowie linii lotniczych Eurolot, którzy zakupili bilety na rejs z Lublina do Gdańska poprzez platformę eSKY. Okazało się, że Eurolot nic nie wiedział o rezerwacjach - o sprawie pisała wczoraj Gazeta Wyborcza w tekście "Zapłacili za bilety 1200 złotych. Ale do samolotu ich nie wpuścili". Problem dotyczył kilkunastu osób.

- Klienci zarezerwowali bilety poprzez stronę internetową. Niestety w tym wypadku zawiódł system przekazujący informacje klientów od nas do linii lotniczej. Pomimo, że klienci podawali swoje prawidłowe dane w procesie rezerwacyjnym, to do linii lotniczej spływały one jako błędne. Dlatego w dniu wczorajszym bilety dwójki naszych klientów nie zostały rozpoznane przez obsługę tej linii na lotnisku w Lublinie - mówi Łukasz Neska z eSKY.

Przedstawiciele pośrednika wyjaśniają, że w systemie rezerwacja została wykonana w sposób poprawny i widniały na niej prawidłowe dane klientów eSKY nie był w stanie wykryć błędu wcześniej i skontaktować się z klientami od razu w chwili gdy on wystąpił.

- Oczywiście w zaistniałej sytuacji w pokryjemy koszty związane ze zmianami w rezerwacjach klientów. Kontaktujemy się z osobami, które dokonały rezerwacji w tym samym dniu, co dwójka pasażerów z Lublina, by na bieżąco informować ich o tym co zaszło i dokonywać zmian. W przypadku dwójki pasażerów, którym nie udało się odbyć podróży, niezwłocznie rozpoczniemy procedurę mającą na celu zwrot kosztów za bilety, oraz kosztów związanych z przejazdem z Lublina do Gdańska. Za zaistniały błąd przeprosimy też w odpowiedni sposób - wyjaśnia Neska.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_d75f8 2013-06-25 11:49   
gosc_d75f8 - Profil gosc_d75f8
pikol powołaj specjalną komisję
gosc_0cf8a 2013-06-25 11:41   
gosc_0cf8a - Profil gosc_0cf8a
Jak zwykle wypowiadają się ludzie, którzy nie mają pojęcia o sprawie. @shorty zanim skomentujesz jakąś informację, najpierw przeczytaj ją ze zrozumieniem. @pikol uwierz mi na słowo, że zupełnie nie o to w całej sprawie chodziło.
gosc_97da5 2013-06-24 23:30   
gosc_97da5 - Profil gosc_97da5
pikol ty masz cos z antoniego chyba cos z toba nie tak
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama