×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ilyushin Finance potwierdza 32 CS300Firma leasingowa Ilyushin Finance Co. potwierdziła w Paryżu zakup 32 samolotów CSeries CS300 wraz z opcjami na kolejnych 10 maszyn tego typu. Jest to już 18. klient nowego programu Bombardiera.

Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 2,5 mld dolarów amerykańskich przy obecnych cenach katalogowych, a po wykorzystaniu opcji może przekroczyć 3,4 mld dolarów.

Potwierdzenie zamówienia to także chęć ściągnięcia Bombardiera do Rosji. Według wstępnych informacji przedstawicieli producenta, władze rosyjskie rozmawiają o możliwości otwarcia linii montażu maszyn Q400 w Uljanowsku.- Program CSeries stale się powiększa i obecnie mamy już 18 klientów. Rodzina nowych samolotów (CS100/CS300) ma dużą elastyczność operacyjną, dlatego linie lotnicze i firmy leasingowe są świadome tego, jak dobrze samolot może spełniać swoją misję w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że CSeries zapewni nam dużą przewagę na rynku w segmencie samolotów 100-149 osobowych w ciągu najbliższych dwudziestu lat - powiedział Mike Arcamone, prezes Bombardier Commercial Aircraft.

Program CSeries zgromadził zamówienia i zobowiązania na 388 maszyn CS100/CS300. Jeżeli jesteście ciekawi jak będzie wyglądał kokpit i kabina CSeries to zapraszamy do naszego albumu "Mock-up kabiny Bombardiera CSeries" na portalu Facebook, który jest dostępny dla wszystkich.

Piotr Bożyk
Fot. Bombardier Mediagość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie