Pierwszy lot Gdańsk - Lublin

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
21 czerwca 2013 12:52
40 komentarzy
Reklama

Linie Eurolot zainaugurowały dziś (21.06) sezonowe połączenie z Gdańska do Lublina. Połączenie obsługiwane będzie dwa razy w tygodniu w piątki i niedziele. Rejsy na tej trasie wykonywane będą do 1 września.

- Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania pierwszym lotem na nowej trasie. Bilety sprzedają się bardzo dobrze. Zapraszamy na nasze pokłady - mówi Anna Rusajczyk, rzecznik prasowa Eurolotu.

Samolot wystartował z Gdańska o 12:35, a w Lublinie wyląduje o 14:00. W drogę powrotną samolot wyruszy o godz. 14:25, by wylądować w Gdańsku o godz. 15:50.Loty na nowej trasie wykonywane są samolotem ATR-72.

Rusajczyk zapytana o możliwe przedłużenie obecności Eurolotu w Lublinie po wakacjach odpowiada:

- Na razie skupiamy się na tym połączeniu, które będzie w rozkładzie do 1 września.

Do Lublina w inauguracyjnym locie przyleci 56 pasażerów, do Gdańska zaś 63.

Na pokładzie inauguracyjnego rejsu nie mogło zabraknąć redakcji Pasazer.com. Niebawem zaprosimy na fotoreportaż Ani Żuchlińskiej z inauguracyjnego rejsu na trasie Gdańsk - Lublin - Gdańsk.

Paweł Cybulak
fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
goluz 2013-06-23 23:09   
goluz - Profil goluz
Chodziło mi o kwestie edukacji współczesnej młodzieży, zwłaszcza od wprowadzenia gimnazjów - nauka dzisiaj polega na rozwiązywaniu testów wg. klucza, nie ma autorytetów,wartości, szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek... Jak to odbije się na życiu nas wszystkich przekonamy się boleśnie już wkrótce, kiedy Ci ludzie zajmą miejsca w urzędach, instytucjach państwowych i prywatnych firmach i ze swoim podejściem zabiorą się za sprawy ważne dla naszego życia: podatki,finanse, służbę zdrowia, obronność, na lotnictwie kończąc. Ale to temat na dłuższą rozmowę, a nie forum Pasażera.
usuniety 2013-06-23 22:33   
usuniety - Profil usuniety
"ale lata komuny i 24 lata wolnej amerykanki przeorały ludziom mentalność i światopogląd." Co do wolnej amerykanki to raczej bym się przyczepił, bo przykro mówiąc, ale niestety, kawałek po kawałku, wolność ta jest nam coraz bardziej odbierana...
goluz 2013-06-23 22:28   
goluz - Profil goluz
Szkoda,że znajomość historii wśród Polaków kuleje i nie zdają sobie sprawy ze znaczenia tego miasta dla Polski na przestrzeni wieków ale lata komuny i 24 lata wolnej amerykanki przeorały ludziom mentalność i światopogląd. Na szczęście Lublin wstaje z kolan, w końcu rozpoczęły się oczekiwane przez lata inwestycje w mieście i okolicach i trzeba wykorzystać ten wiatr w żaglach.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama