×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


2,5 mln pasażerów Ryanair w GdańskuRyanair, od momentu rozpoczęcia lotów w 2005 roku, przewiózł z Gdańska 2,5 mln pasażerów. Szczęśliwym pasażerem okazał się wczoraj Michael Patrick O'Leary, który podróżował z Gdańska do Cork.- Jesteśmy zaszczyceni  możliwością świętowania 2,5 milionowego pasażera w Gdańsku. To znaczący „krok milowy” dla Portu Lotczniczego w Gdańsku, jak i dla Ryanair. Gratulujemy pasażerowi, którym jest Pan Michael O’Leary z Cork. Zbieżność nazwisk z prezesem linii lotniczych jest zupełnie przypadkowa i jest to miła niespodzianka zarówno dla Michael’a jak i Ryanair. Irlandzki przewoźnik umożliwia połączenia z Gdańska do 10 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny i doskonałą obsługę pasażerską. W wakacyjnej ofercie mamy atrakcyjna destynacje do Hiszpanii Barcelona, a także do Londynu, Dublina, Birmingham, Bristolu, Edynburga, Leeds Bradford, Manchester, Cork i Oslo - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie