×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Nowe połączenia na sezon zimowySkandynawskie Linie Lotnicze SAS od początku sezonu zimowego wprowadzają nowe połączenia oraz zwiększają częstotliwość na niektórych trasach. 

Przewoźnik otwiera nowe połączenie Kopenhaga - Brema. Loty będą obsługiwane 6 razy w tygodniu.

Oprócz połączenia z Bremą przewoźnik uruchamia bezpośrednie połączenie między Kopenhagą i Humberside (HUY) w północnej Anglii. Loty będą odbywać się 5 razy w tygodniu.

W listopadzie ponownie uruchomione zostanie bezpośrednie połączenie SAS do Bangkoku. Początkowo uruchomione zostaną 3 rejsy tygodniowo, w szczycie sezonu liczba lotów zwiększy się do 4. - Naszym celem jest oferowanie klientom bezpośredniego i łatwego połączenia do miast, do których nie można dostać się bezpośrednio korzystając z usług innych firm. Humberside i Brema są szczególnie ważne dla klientów biznesowych, ale oczekujemy, że te bardzo interesujące miejsca będzie odwiedzać także wielu turystów - mówi Joakim Landholm, dyrektor handlowy SAS.

Łączna liczba nowych połączeń uruchomionych przez SAS w 2013 roku wzrośnie do 52. 

Oprócz nowych połączeń SAS zwiększy częstotliwość lotów na niektórych trasach. 

Na trasie Kopenhaga - Madryt liczba lotów zwiększy się z dwóch do czterech w tygodniu.

Na trasach miedzy stolicami państw skandynawskich: Kopenhagą i Sztokholmem oraz Kopenhagą i Oslo w szczycie sezonu liczba realizowanych lotów zwiększy się na obu trasach z 15 do 16 codziennie.

Tomasz Wyszyński
fot. Dominik Sipińskigość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie