Emirates: Warszawa - Dubaj w promocji

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
11 czerwca 2013 15:39
1 komentarz
Reklama

Linie Emirates przygotowały dla pasażerów z Polski kolejną specjalną ofertę tym razem na przeloty do Dubaju w czerwcu. Decydując się na zakup biletu do 22 czerwca, za podróż w dwie strony w klasie ekonomicznej zapłacimy już od 1867,80 PLN.

Dubaj, kosmopolityczne i egzotyczne miasto pośrodku pustyni, kusi coraz większą liczbę turystów z Polski. W ciągu 3 miesięcy od otwarcia połączenia, tysiące osób poleciało z Warszawy do Dubaju na pokładach linii Emirates. Specjalna oferta przewoźnika jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie przelotami na tej trasie.

Taryfa obowiązuje na wyloty w terminie 8 - 30 czerwca od niedzieli do piątku. Minimalny czas pobytu to 4 dni (lub jedna noc z soboty na niedzielę), a maksymalny to 4 miesiące. Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze lokalnym w Warszawie, poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie emirates.com/pl.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

krzysiekl 2013-06-11 15:44   
krzysiekl - Profil krzysiekl
w poprzedniej promocji było 2118PLN.
Pewnie obniżyli ze względu na konkurencję Qatar.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama