×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czartery: Lublin bez Egiptu i HiszpaniiSezon czarterowy za pasem. Na lubelskim lotnisku z tygodnia na tydzień ubywa jednak dostępnych kierunków czarterowych. 

Z systemów rezerwacyjnych biur podróży zniknęły oferty wycieczek do Hurghady i Sharm el Sheikh w Egipcie oraz na Costa Brava w Hiszpanii. 

Możemy zapewnić z naszej strony, że dokładaliśmy wszelkich starań, aby potwierdzić jeszcze więcej destynacji obsługiwanych z tego portu lotniczego, niestety początkowe zainteresowanie klientów nie przerodziło się z satysfakcjonująca sprzedaż i aktualnie pozostały 2 łańcuchy czarterowe realizowane z Lublina, co naszym zdaniem jest także dobrym rezultatem - mówi Ewa Maruszak z biura podróży Itaka.

Zamiast zapowiadanych 12 kierunków czarterowych z lotniska w Świdniku pozostało jedynie 2. Biura podróży planowały uruchomić loty czarterowe do Antalyi,  Barcelony, Bodrum, Burgas, Chanii, Dubrownika, Enfidhy, Heraklionu, Hurghady, Marsa Alam, Sharm el Sheikh i na Teneryfę.

 
Biura podróży oferują obecnie wycieczki z lotami do Burgas w Bułgarii oraz Antalyi w Turcji. Pierwszy rejs do Burgas odbędzie się 14 czerwca, zaś do Antalyi - 19 czerwca.

Pasażerowie, którzy wykupili imprezy turystyczne z wylotem z Lublina do Hurghady lub Sharm El Sheikh mają być informowani przez touroperatora o zmianach miejsca wylotu - mówi Piotr Jankowski, rzecznik lubelskiego lotniska.

Itaka odwołała również swoje wycieczki do Egiptu z Rzeszowa i Bydgoszczy. Jednak kierunki są dostępne w innych biurach podróży. Wezyr, Alfa, Sun-fun i Exim nadal oferują wycieczki do Egiptu z wylotem z Rzeszowa i Bydgoszczy.

Paweł Cybulakgość_e57a3 - Profil
gość_e57a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie