AF: Klasa premium w cenie ekonomicznej

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
07 czerwca 2013 13:00
4 komentarze
Reklama

Dzięki letniej promocji Air France można kupić przelot w komfortowej klasie Premium Economy do wybranych miast na świecie w cenie biletu w klasie ekonomicznej. Promocja dotyczy wylotów w lipcu i sierpniu br., i obejmuje wybrane miasta w Ameryce Północnej, Azji i Afryce. Warunkiem skorzystania z niej jest wykupienie biletu do 20 czerwca br.

Bilet lotniczy do Szanghaju, Pekinu i Hongkongu w klasie w Premium Economy w promocji kosztuje około 3 160 PLN. Dla porównania – aktualna cena przelotu do tych miast w klasie ekonomicznej jest wyższa od 100 do 300 PLN. Z kolei do Nowego Jorku, Chicago, Bostonu przelot w Premium Economy w promocji kosztuje około 4 400 PLN. Poniżej 5 000 PLN można kupić bilet w klasie o podwyższonym standardzie do Johannesburga i Toronto. Podane ceny w obie strony z wylotem z Warszawy obejmują podatki i opłaty lotniskowe.Wcześniej z udogodnień klasy Premium Economy korzystali głównie biznesmeni. Dzięki wyjątkowej promocji Air France przelot na trasach międzykontynentalnych do wybranych miast jest teraz dostępny dla wszystkich, którzy wykupią bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Pasażerowie Premium Economy mają do dyspozycji odrębne, przestrzenne kabiny, które zapewniają o czterdzieści procent więcej przestrzeni wokół miejsca w porównaniu z klasą ekonomiczną.

Prywatność i swobodę gwarantuje także szeroki fotel (48 cm) oraz odległość między rzędami siedzeń wynosząca aż 97 cm. Warto wspomnieć, że siedzenia odchylają się do 123 stopni i są wyposażone również w regulowany podnóżek i zagłówek. Dzięki specjalnie skonstruowanej obudowie fotela, po całkowitym rozłożeniu oparcia podróżni nie zakłócają przestrzeni współpasażerów, zapewniając im większą prywatność. Air France jest nieliczną linią, które oferują ten typ foteli w swojej klasie pośredniej (między klasą ekonomiczną a biznesem).- Dzięki tej promocji pasażerowie klasy Premium Economy mogą liczyć na podobne udogodnienia jak podróżujący w Klasie Biznes. Poza wykwintniejszym menu i nowoczesnymi fotelami korzystają oni z przejść i stanowisk oznaczonych jako "Sky-Priority", co oznacza pierwszeństwo przy odprawie, przy kontroli bezpieczeństwa, w wejściu na pokład i dostarczeniu bagażu – powiedział David Garcia, dyrektor Air France-KLM na Polskę.

Fotele w klasie Premium Economy zostały wyposażone w nowoczesny system multimedialny, lampkę punktową, gniazdko i duży stolik. Pasażerowie mają zapewniony pełen posiłek kuchni francuskiej z przystawkami i deserami. W cenie biletu mogą zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu (każda do 23 kg + bagaż podręczny do 18 kg). Ponadto podróżni otrzymują za każdy przelot w obie strony 125 procent mil w programie Flying Blue oraz dodatkowo aż 320 PLN zwrotu dla firm – członków programu BlueBiz. Klasa Premium Economy jest dostępna na wszystkich trasach międzykontynentalnych Air France (oprócz lotów na Karaiby i wyspy Oceanu Indyjskiego).

Promocja potrwa do 20 czerwca 2013 roku. Pełna lista kierunków oraz szczegóły dostępne są na stronie airfrance.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 400 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski.

Fot Air France

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
spooks 2013-06-11 13:30   
spooks - Profil spooks
krzysiekl: w GIG będą światowe dni młodzieży, może stąd ta cena?
dgtljnk 2013-06-11 13:11   
dgtljnk - Profil dgtljnk
Sam bym lepiej tego nie napisal ! Lecac ostatnio do HKK dostalismy darmowy upgrade do tej klasy z czego bylismy bardzo zadowoleni. Jednak to nie trwalo dlugo , bo jak francuz zaznaczyl siedzenia nie naleza do najwygodniejszych, choc i tak lepsze niz w economy. Majac wybor premiuim economy w cenie economy badz minimalnie drozsze pewnie bym sie skusil, ale na pewno nie kupilbym tych siedzen w standardowej taryfie.
krzysiekl 2013-06-08 01:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
a z opinii to niektórzy chwalą ta klase premium a inni narzekają np: We paid a lot to travel Voyageur class which is Air France's version of Premium Economy. Do not believe the video on the AF website and do not believe the hype. The seats are narrow and have been designed so badly, that you have no chance of a restful flight. You just slide down and your knees bang into the seat in front. You get plastic cutlery and cups and same food as economy. Do not pay for this class of fare. There is very little difference to their AF economy class. The service is the same, non-existent. Makes me ashamed to hold a French passport. Never again.
zobacz link
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama