×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Suchoj SSJ100 z nowym wnętrzemNowa kabina firmy Pininfarina, która będzie instalowana w najnowszych samolotach Suchoj SSJ100, otrzymała nagrodę Red Dot Design Award w kategorii transport. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na świecie w dziedzinie wzornictwa przyznawane przez niemieckie Design Zentrum Nordrhein Westfalen z Essen.

Kabina Suchoja SuperJet 100 będzie montowana w mieście Tessera, niedaleko Wenecji przez firmę SuperJet International, która jest spółką joint venture pomiędzy Alenia Aermacchi (51%) i Sukhoi Holding (49%) odpowiedzialną za marketing, sprzedaż i wsparcie SSJ100 na rynkach zachodnich.Wystrój nowej kabiny pasażerskiej Suchoja został opracowany przez włoską firmę projektową Pininfarina. Wnętrze posiada smukłe, ergonomiczne fotele zaprojektowane tak, aby zapewniały jak najwięcej miejsca i wygody. Zmienione zostały również schowki na bagaż podręczny, pojawiły się nowe panele boczne, a także zmienne i bardziej oszczędne oświetlenie LED oraz ekrany LCD.

- Cieszymy się, że współpracując z firmą Alenia i Suchoj mogliśmy wnieść nasze doświadczenie w tej branży. Dodatkowo jesteśmy zadowoleni, że nasza firma przyczynia się do ustanawiania nowych standardów przez samoloty SSJ100 wśród innych maszyn regionalnych - powiedział Paolo Pininfarina, prezes Pininfariny.

Najnowsza kabina po raz pierwszy zostanie zaprezentowana w samolocie meksykańskiej linii Interjet na tegorocznych pokazach Paris Air Show. Redakcja pasazer.com przeprowadzi fotorelację z tego wydarzenia.

Piotr Bożyk
Fot. Sukhoi Mediagość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie