×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Lituanica nowa linia na LitwieAir Lituanica to nowa litewska linia, która zadebiutuje 30 czerwca na trasie Wilno - Bruksela. Następnie  w ciągu kilku miesięcy przewoźnik rozpocznie rejsy ze stolicy Litwy do Amsterdamu, Berlina, Pragi, Monachium i Moskwy.

W środę (5.06) Air Lituanica podpisała umowy leasingu Embraera E-170 od linii Estonian Air oraz E-175 od ECC Leasing Co. Docelowo flota przewoźnika ma składać się z 5 maszyn E-Jet.Oprócz umowy leasingu z estońską linią, która będzie trwała do końca 2015 roku, obydwaj przewoźnicy zgodzili się na szeroką współpracę handlową. Loty litewskiej linii będą sprzedawane pod własną marką, ale przypisane do nich będą także numery rejsów Estonian Air, dając na początku dostęp do kanałów rezerwacji i partnerów estońskiej linii.

- Air Lituanica wybrała jako partnera handlowego Estonian Air, aby zapewnić szeroką sieć dystrybucji i zaoferować połączenia z przesiadkami z Wilna do wielu miast w Europie - powiedział Erikas Zubrus, prezes Air Lituanica.

Obaj przewoźnicy będą również współpracować w innych obszarach komercyjnych, w tym sprzedaży biletów, zarządzania dochodami oraz umowami typu interline.

Piotr Bożyk
Fot. Air Lituanicagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie