Qatar: Clark, Addis Abeba i Filadelfia

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 czerwca 2013 10:50
2 komentarze
Reklama

Qatar Airways ogłosiły uruchomienie połączeń do Etiopii, USA oraz na Filipiny, a także wzrost częstotliwości rejsów w Pakistanie.

Etiopska stolica - Addis Abeba - będzie dwudziestym miastem na kontynencie afrykańskim, do których przewoźnik oferuje swoje przeloty. Inauguracja połączenia nastąpi 18 września.28 października, będzie mieć miejsce inauguracja rejsów na Międzynarodowym Lotnisku w Clark na Filipinach. Od 1 marca 2014 roku, Filadelfia będzie piątym miastem w Stanach Zjednoczonych, do których przewoźnik będzie oferował regularne połączenia.

Ponadto, Qatar Airways zwiększa częstotliwość rejsów do Pakistanu, obecnie oferując 17 lotów tygodniowo do czterech miast Pakistanu: Karaczi, Islamabadu, Lahore i Peszawaru.

Od 1 czerwca linia zwiększy częstotliwość rejsów do Pakistanu o 60 procent – czyli do 28 lotów tygodniowo – rejsy do Karaczi będą odbywać się dwa razy dziennie. Częstotliwość rejsów do Lahore zwiększy się z czterech do siedmiu tygodniowo; a do Peszawaru będą oferowane trzy rejsy tygodniowo.


Reklama

Ostatnie komentarze

qbdel 2013-06-04 17:09   
qbdel - Profil qbdel
QR latal kiedys do Cebu, ale chyba cos im nie wyszlo, skoro przestali. Z drugiej strony ciekawi mnie powod otwarcia lotow do Clark, jednoczesnie utrzymujac loty do MNL.
krzysiekl 2013-06-04 11:36   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Clark zgapili do Emirates.
Nie wiem czemu nikt nie lata na którąś z innych wysp. Ludzie latają ale muszą z przesiadką. Clark to w sumie drugie lotnisko Manili. Chyba lepsze bo pewnie mniej zakorkowane.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama