×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar: Clark, Addis Abeba i FiladelfiaQatar Airways ogłosiły uruchomienie połączeń do Etiopii, USA oraz na Filipiny, a także wzrost częstotliwości rejsów w Pakistanie.

Etiopska stolica - Addis Abeba - będzie dwudziestym miastem na kontynencie afrykańskim, do których przewoźnik oferuje swoje przeloty. Inauguracja połączenia nastąpi 18 września.28 października, będzie mieć miejsce inauguracja rejsów na Międzynarodowym Lotnisku w Clark na Filipinach. Od 1 marca 2014 roku, Filadelfia będzie piątym miastem w Stanach Zjednoczonych, do których przewoźnik będzie oferował regularne połączenia. 

Ponadto, Qatar Airways zwiększa częstotliwość rejsów do Pakistanu, obecnie oferując 17 lotów tygodniowo do czterech miast Pakistanu: Karaczi, Islamabadu, Lahore i Peszawaru. 

Od 1 czerwca linia zwiększy częstotliwość rejsów do Pakistanu o 60 procent – czyli do 28 lotów tygodniowo – rejsy do Karaczi będą odbywać się dwa razy dziennie. Częstotliwość rejsów do Lahore zwiększy się z czterech do siedmiu tygodniowo; a do Peszawaru będą oferowane trzy rejsy tygodniowo.

gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie