×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Dreamlinerem również na JFKBoeingi 787 LOT-u wkrótce wznowią loty komercyjne. Polski przewoźnik przywróci Dreamlinery na siatkę regularnych połączeń już 1 czerwca, a nie jak wcześniej planowano 5 czerwca.

W dniach 1 - 4 czerwca B787 PLL LOT będzie obsługiwał rotację LO 6/7 do Nowego Jorku (JFK). Następnie od 5 czerwca B787 polecą do Chicago. Tego dnia maszyny wykonają dwa rejsy LO 1 i LO 3. Następnym miastem do jakiego poleci B787 będzie Toronto. Do Kanady Dreamliner wyruszy 7 czerwca jako rejs LO 45. Na trasie do Nowego Jorku maszyny powrócą pod koniec czerwca, natomiast do Pekinu pierwsze rejsy 787 zaplanowano w sierpniu.Aby zapewnić obsługę wszystkich rejsów dalekodystansowych do początku czerwca, LOT zmuszony był do wynajmu trzech innych samolotów szerokokadłubowych: Boeinga 767-300ER linii EuroAtlantic Airways, Boeinga 777-200 również od EuroAtlantic oraz Airbusa A330-200 od Hi Fly. Przewoźnik korzysta także z trzech własnych Boeingów 767 (SP-LPA, -LPB oraz LPE). 

Więcej o powrocie i modyfikacjach B787 w artykule "Powrót B787! W Locie od czerwca".

Piotr Bożyk
Fot. Tony Rodgersgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie