Awaria samolotu w Poznaniu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
31 grudnia 2005 14:14
10 komentarzy
Reklama

Tuż po starcie czarterowego samolotu linii Centralwings z poznańskiego lotniska do Hurgady (Egipt) ze 100 pasażerami na pokładzie, piloci otrzymali sygnał, że rozhermetyzowane są tylne drzwi samolotu. Jak informuje TVP3, samolot przez kilkadziesiąt minut krążył nad Poznaniem celem wytracenia paliwa, po czym awaryjnie wylądował na lotnisku Ławica.

Pasażerowie zostali ulokowani w hotelu. Jak poinformowała serwis Pasazer.com Iza Bogus, rzecznik prasowy linii, około godziny 16:00 pasażerowie wylecą innym samolotem do Egiptu.

Samolot zostanie skontrolowany przez techników, którzy odpowiedzą na pytanie, czy rzeczywiście miało miejsce rozhermetyzowanie tylnych drzwi, czy była to tylko usterka systemu kontrolnego.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
fanatyk 2006-01-01 19:55   
fanatyk - Profil fanatyk
nie narzekajcie na Centralwings. W Wizz może dalej by lecieli ew. rozhermetyzowanym samolotem jak było w Heliosie. Central jest naprawde OK.
PS: nie było rozhermetyzowania !
czeko 2006-01-01 15:25   
czeko - Profil czeko
ciekawe, dlaczego w podobnym watku SKY EUROPE komentarze zostaly wylaczone??? Komentarz moderatora: Drogi Czeko, nie bylo podobnego watku w SkyEurope. A kwestia komentarzy, włączenie badz nie możliwości ich komentowania zależą tylko i wyłącznie od autorów informacji.
gosc_ostry 2006-01-01 11:57   
gosc_ostry - Profil gosc_ostry
wczoraj miało być chyba rozwiązanie konkursu na najlepsze linie lotnicze ... Komentarz moderatora: Zakonczenie, nie rozwiazanie. Wczoraj zakonczylismy zbieranie glosow, po opracowaniu wynikow poinformujemy o dacie ich ogloszenia.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama