×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United: B787 poleciały z pasażeramiDwa Boeingi 787 Dreamliner United Airlines wykonały dziś (20.05) rejsy z pasażerami. Amerykański przewoźnik jest piątym, który wznowił loty komercyjne tą maszyną po uziemieniu ich w styczniu tego roku.

B787 przewoźnika wystartowały w rejsy z Houston do Chicago (UA1) oraz na Newark (UA80).

- Jako pierwszy klient Boeinga 787 w Ameryce Północnej nareszcie wznawiamy rejsy naszymi Dreamlinerami. Jesteśmy w trakcie wielkich zmian w naszej linii dlatego cieszymy się, że ponownie będziemy mogli oddać w ręce naszych załóg i pasażerów samolot B787 - powiedział Jeff Smisek, prezes United Airlines.Początkowo linia planuje wykorzystywać Boeingi 787 na trasach krajowych z Houston do Chicago, Denver, Los Angeles oraz na Newark. Następnie Dreamlinery polecą na trasach międzynarodowych z Houston do Londynu Heathrow (od 10 czerwca) i Lagos (od 12 sierpnia), z Denver do Tokio-Narita (od 10 czerwca) oraz z Los Angeles do Tokio-Narita (od 1 sierpnia) i Szanghaju (od 2 sierpnia).

United to szósty na świecie, a pierwszy w Ameryce Północnej przewoźnik, który odebrał maszyny B787. Obecnie w jego flocie znajduje się sześć Dreamlinerów. Do końca tego roku linia odbierze jeszcze cztery Boeingi 787.

Piotr Bożyk
Fot. Walter Blakegość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie