×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Kolejne rekrutacje w PolsceLinie Emirates organizują w Polsce kolejne "Dni Otwarte" dla kandydatów na członków personelu pokładowego. W związku z dynamicznym rozwojem, w bieżącym roku linie planują zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:
  • Poznań - 21 maja, godzina 9:00,  Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20,
  • Warszawa - 25 maja, godzina 9:00, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79,
  • Gdańsk - 8 czerwca, godzina 9:00, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22,
  • Wrocław - 13 czerwca, 9:00, Hotel Sofitel Wrocław Stare Miasto, ul. Św. Mikołaja 67.Podczas organizowanych przez Emirates Dni Otwartych kandydaci na stanowiska członków personelu pokładowego będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zespołu rekrutacyjnego o specyfice pracy na pokładzie samolotu, liniach Emirates jako pracodawcy, jak również o kosmopolitycznej metropolii jaką jest Dubaj, w którym kwaterowani są wszyscy członkowie załogi.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, dołączą do międzynarodowego zespołu ponad 16 tys. stewardes i stewardów z ponad 130 państw, do którego należy już 301 Polaków. W wyniku rekrutacji przeprowadzonej w roku 2012, przewoźnik zatrudnił 130 osób z Polski. 

- Szukamy przede wszystkim osób o szerokich horyzontach, przyjaznym usposobieniu, otwartych na poznawanie innych kultur i profesjonalnych – mówi Alison Ward, wiceprezes Emirates ds. rekrutacji. – Doceniamy zaangażowanie, pewność siebie, a także umiejętności interpersonalne i inicjatywę w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom innych osób, tak ważną w obsłudze pasażerów – dodaje.

Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Są też wymagania wiekowe - kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone minimum 21 lat. Innym ważnym kryterium jest odpowiedni wzrost, umożliwiający osobie stojącej na palcach sięgnięcie na wysokość 212 cm, a także brak tatuaży, które mogłyby być widoczne podczas noszenia munduru. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Przydatne w pracy może okazać się doświadczenie w obsłudze klienta, jednak wcześniejsza praca w charakterze członka personelu pokładowego linii lotniczej nie jest wymagana. Wszyscy nowi pracownicy przechodzą siedmiotygodniowy trening w ośrodku szkoleniowym Emirates Aviation College w Dubaju.


Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie