Emirates: Kolejne rekrutacje w Polsce

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 maja 2013 11:25
16 komentarzy
Reklama

Linie Emirates organizują w Polsce kolejne "Dni Otwarte" dla kandydatów na członków personelu pokładowego. W związku z dynamicznym rozwojem, w bieżącym roku linie planują zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:
  • Poznań - 21 maja, godzina 9:00, Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20,
  • Warszawa - 25 maja, godzina 9:00, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79,
  • Gdańsk - 8 czerwca, godzina 9:00, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22,
  • Wrocław - 13 czerwca, 9:00, Hotel Sofitel Wrocław Stare Miasto, ul. Św. Mikołaja 67.Podczas organizowanych przez Emirates Dni Otwartych kandydaci na stanowiska członków personelu pokładowego będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zespołu rekrutacyjnego o specyfice pracy na pokładzie samolotu, liniach Emirates jako pracodawcy, jak również o kosmopolitycznej metropolii jaką jest Dubaj, w którym kwaterowani są wszyscy członkowie załogi.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, dołączą do międzynarodowego zespołu ponad 16 tys. stewardes i stewardów z ponad 130 państw, do którego należy już 301 Polaków. W wyniku rekrutacji przeprowadzonej w roku 2012, przewoźnik zatrudnił 130 osób z Polski.

- Szukamy przede wszystkim osób o szerokich horyzontach, przyjaznym usposobieniu, otwartych na poznawanie innych kultur i profesjonalnych – mówi Alison Ward, wiceprezes Emirates ds. rekrutacji. – Doceniamy zaangażowanie, pewność siebie, a także umiejętności interpersonalne i inicjatywę w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom innych osób, tak ważną w obsłudze pasażerów – dodaje.

Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Są też wymagania wiekowe - kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone minimum 21 lat. Innym ważnym kryterium jest odpowiedni wzrost, umożliwiający osobie stojącej na palcach sięgnięcie na wysokość 212 cm, a także brak tatuaży, które mogłyby być widoczne podczas noszenia munduru. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Przydatne w pracy może okazać się doświadczenie w obsłudze klienta, jednak wcześniejsza praca w charakterze członka personelu pokładowego linii lotniczej nie jest wymagana. Wszyscy nowi pracownicy przechodzą siedmiotygodniowy trening w ośrodku szkoleniowym Emirates Aviation College w Dubaju.


Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_d2366 2013-05-23 02:30   
gosc_d2366 - Profil gosc_d2366
Ja studiuje w UK i jeden z moich nauczycieli pracuje dla Grupy Emirates i rekrutuje. Emirates to linie lotnicze ktore maja najwyzsze standardy i wymogi na swiecie!!! Pewnie ze warto aplikowac, tylko ze prace jest bardzo ciezko dostac. Zeby dowiedziec sie czegos o Emirates polecam strone:
zobacz link
hariko 2013-05-21 15:02   
hariko - Profil hariko
gosc_097cc próbowac zawsze warto! zawsze to jakies doswiadczenie o przygodzie i sposobie na zycie nie wspomne! wazne, zeby nie sluchac tych bzdetow wypisywanych via mr gru vel guru...
gosc_62140 2013-05-21 14:56   
gosc_62140 - Profil gosc_62140
097cc kolego to jakiś żart ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama