×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Łódź: Ryanair rozda kolejne biletyPort Lotniczy Łódź i linie Ryanair organizują mistrzostwa w rzucaniu jaskółek z papieru na jak największą odległość. Na najlepszych zawodników czekać będzie 25 voucherów na przelot z Łodzi.Szansę na darmowe bilety mają wszyscy, którzy jutro (18.05) pojawią się na rynku Manufaktury. Przez cały dzień w specjalnie przygotowanym namiocie Portu Lotniczego będzie można ćwiczyć składanie jaskółek. Lotnisko zaprasza zarówno starszych jak i młodszych, dla których przygotuje papier oraz kredki do kolorowania jaskółek. W trakcie dnia odbywać się będą eliminacje, w których wyłonionych zostanie 60-ciu zawodników. Finaliści będą walczyć o 25 voucherów na przelot z Łodzi liniami Ryanair.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie