×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: 11 nowych tras do NiemiecNorwegian ogłosił uruchomienie jesienią tego roku 11 połączeń z Hiszpanii do Niemiec. Skandynawski przewoźnik zaoferuje pasażerom loty z Alicante, Las Palmas (Gran Canaria), Malagi i Teneryfy (TFS) do Kolonii, Hamburga oraz Monachium.

Rejsy z Alicante do Kolonii wystartują 1 listopada tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Połączenie do Hamburga wystartuje 27 października tego roku i będzie się odbywać trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy oraz piątki.

Rejsy z Alicante do Monachium wystartują 31 października tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Rejsy z Malagi do Monachium wystartują 1 listopada tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Loty z Malagi do Kolonii wystartują 31 października tego roku i będą się odbywały trzy razy w tygodniu, w czwartki, soboty oraz niedziele.

Połączenie do Hamburga wystartuje 1 listopada tego roku i będzie się odbywać trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy oraz piątki.
Rejsy z Teneryfy (TFS) do Hamburga wystartują 27 października tego roku i będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Połączenie do Kolonii wystartuje 28 października tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Rejsy z Teneryfy (TFS) do Monachium wystartują 29 października tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

Połączenie do Kolonii wystartuje 28 października tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

Rejsy z Las Palmas (Gran Canaria) do Hamburga wystartują 27 października tego roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w środy oraz niedziele.


Wszystkie rejsy będą obsługiwane Boeingami 737-800NG.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie