×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Embraer LOT-u jako BLACK JetGrupa FoodCare, producent BLACK, podczas konferencji prasowej z udziałem ambasadora marki Mike’a Tysona, zapowiedziała intensywną ekspansję na rynki zagraniczne. W czasie kilkudniowego pobytu w Polsce, Mike Tyson weźmie udział w kolejnej, unikatowej kampanii reklamowej promującej markę BLACK Energy. Dzięki współpracy FoodCare z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, już w czerwcu flotę PLL LOT "zasili" BLACK JET – obrandowany odrzutowiec latający
na europejskich rejsach.

Kolejna wizyta Mike’a Tysona w Polsce jest symboliczną inauguracją ekspansji marki oraz zapowiedzią planowanych działań reklamowych. Celebryta na zaproszenie FoodCare weźmie udział w nagraniu spotu telewizyjnego do kampanii BLACK Jet. Po raz pierwszy w kampanii reklamowej tej polskiej marki wykorzystany zostanie odrzutowiec. Już w czerwcu br. należący do Polskich Linii Lotniczych LOT obrandowany marką BLACK Embraer 175 będzie obsługiwał pasażerów podróżujących po Europie. W kampanii reklamowej BLACK za sterami "energetycznego odrzutowca" usiądzie Mike Tyson.

Wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz Mikiem Tysonem, wyjątkowym bohaterem na pokładzie naszego rejsu, rozpoczynamy unikatową kampanię reklamową marki BLACK. Realizując najbardziej odważne pomysły, będziemy nadal zaskakiwać naszych konsumentów – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.LOT chce być dziś energiczny, dynamiczny i elastyczny, a przede wszystkim bardzo skuteczny, jak dobry bokser – mówi Dariusz Pietrzak, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Handlowych w PLL LOT. – Chcemy zaskakiwać i przyciągać uwagę – zmieniamy się dynamicznie nie tylko wewnątrz organizacji – otwieramy się na masę nowych projektów i tę dynamikę chcemy zamanifestować także na zewnątrz – stąd ta "energetyczna współpraca" z Mike’ Tysonem i firmą FoodCare - dodał.

Ogólnopolska kampania z udziałem sportowca wystartuje już 24 maja. Jednym z jej elementów będzie specjalna akcja konsumencka, w której fani BLACK będą mogli wygrać lot na egzotyczną wyspę. To już trzecia odsłona kampanii reklamowej z udziałem Mike’a Tysona. Ambasador marki wystąpił wcześniej w dwóch spotach promujących markę BLACK Energy: "BLACK & WHITE ROOM" oraz "BLACK SERVICE".

Marka BLACK Energy, będąc rynkowym liderem, wielokrotnie zaznaczyła już swoją pozycję na rodzimym rynku. Po raz kolejny rozwijamy skrzydła. Naszym celem na najbliższy czas jest rozszerzenie dystrybucji BLACK Energy i obecność na kolejnych kilkunastu rynkach. Celem długoterminowym – zdystansowanie globalnego lidera również za granicą – powiedział Wiesław Włodarski, prezes zarządu firmy FoodCare.

Brand BLACK Energy wyprzedza obecnie wszystkich rynkowych konkurentów. Napój dostępny jest w ponad 30 krajach. Grupa FoodCare zapowiada intensywną ekspansję zagraniczną w tym roku i rozszerzenie dystrybucji BLACK o kolejne rynki.

Fot. Grupa FoodCare
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie