LH: Nowa jakość serwisu pokładowego

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
9 maja 2013 12:48
16 komentarzy
Reklama
Lufthansa udoskonala serwis pokładowy. Nowe, kreatywne pozycje menu zostały zaprezentowane pasażerom podróżującym w klasie pierwszej oraz biznes.

Zaledwie kilka miesięcy temu, luksusowa klasa pierwsza uzyskała najwyższe oceny w rankingu Skytrax. Teraz jej pasażerowie mogą delektować się na pokładzie nowymi kulinarnymi specjałami. Na rejsach z Niemiec, Lufthansa - w ramach innowacyjnego programu rozszerzającego koncepcję Star Chefs - oferuje teraz "Culinary Delights", oparte na propozycjach kulinarnych szefów kuchni, wyróżnionych co najmniej dwiema gwiazdkami Michelin lub innymi, porównywalnymi nagrodami.

Doskonałe dania z kawiorem oraz różnorodne kanapki zastąpiły dotychczas serwowane przekąski. Dodatkowo, dania są podawane na nowej, eleganckiej zastawie, w której skład wchodzą między innymi naczynia na oliwę, karafki na wodę i zestawy do przypraw.Menu w klasie biznes wzbogacono o świeże i urozmaicone potrawy, ciasta i napoje. Oferta napojów zadowoli każdego pasażera, który ma teraz do dyspozycji nowe odmiany herbat, świeże mleko, jeszcze większy wybór soków, jak również "Weißbier" (piwo pszeniczne) i "Altbier" (piwo ciemne). Nowymi, miłymi dla oka, akcentami są też gustowne sztućce i porcelana.

Na wszystkich rejsach Lufthansy oferowany jest serwis na wysokim poziomie. W klasie biznes pełny posiłek jest serwowany podczas każdego przelotu. Ekskluzywny serwis oferowany jest także podczas krótkich rejsów, a porcelanowa zastawa, płócienne serwetki, czy nowe kieliszki dodatkowo podkreślają urozmaicone menu w klasie biznes. Jeżeli rejs trwa dłużej niż 76 minut, posiłek uzupełniają także świeże owoce, lody lub słodkie smakołyki.Pasażerowie mają również do dyspozycji nowe, eleganckie zestawy kosmetyków i akcesoriów toaletowych - w klasie pierwszej lub biznes na rejsach międzykontynentalnych na podróżnych czekają markowe kosmetyki.

Oferując prawie 230 połączeń tygodniowo między Polską a Niemcami, Lufthansa jest wiodącą tradycyjną linią lotniczą na polskim rynku, z silną pozycją nie tylko w stolicy, ale również w innych miastach i regionach Polski. W 2012 roku na podróż Lufthansą zdecydowało się 1,5 mln pasażerów z Polski.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mireklh 2013-05-11 16:42   
mireklh - Profil mireklh
Germanwings przejmuje wszystko procz lotow z HUB czyli z FRA i MUC.A kiedy i czy w jakiej kolejnosci to mi obojetne . A najnizsze szczeble w LH to sprzataczki ubikacji z Polski na lotnisku , jezeli juz tak idiotycznie zaczynasz.
shorty 2013-05-11 16:20   
shorty - Profil shorty
mirekLH, ostatnio lecialem LH do Deulu i jedzonko w economy bylok ok, sam bylem zdziwiony. Kiedys jak wracalem z singa to kapitanem 747 byl polak tez mirek, moze znasz?
gosc_9a07b 2013-05-11 14:59   
gosc_9a07b - Profil gosc_9a07b
MirekLH: przeciez nie wszystko przejmie Germanwings. Byc moze nie rozeszlo sie jeszcze wsrod pracownikow LH nizszego szczebla, ze Germanwings bedzie przejmowalo trasy poza hubami i stopniowo - np. najpierw Berlin, a Dusseldorf duzo pozniej.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy