Eurolot: Nowe połączenia z Rzeszowa

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
08 maja 2013 15:14
19 komentarzy
Reklama

Eurolot, na jutrzejszej konferencji prasowej, ogłosi uruchomienie nowych połączeń z Rzeszowa. Obecnie z rzeszowskiego portu lotniczego przewoźnik wyłącznie realizuje dla LOTu rejsy do Warszawy.

Wcześniej Eurolot próbował swoich sił na lotach krajowych z Rzeszowa do Szczecina czy Wrocławia - czy ponownie zaoferuje pasażerom rejsy po kraju? W ubiegłym roku, po upadku OLT Express, przedstawiciele rzeszowskiego lotniska prowadzili bardzo intensywne rozmowy w sprawie uruchomienia zagranicznych lotów do Francji, Włoch oraz Norwegii - jedną z zainteresowanych linii lotniczych miał być właśnie Eurolot.

Nowe połączenia zostaną ogłoszone na jutrzejszej konferencji prasowej, która zaplanowana została na godzinę 10:00.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_a8620 2013-05-15 08:17   
gosc_a8620 - Profil gosc_a8620
tak - Rzym bezposrednio - z Rzeszowa - juz dawno powinna byc otwarta ta linia - podkarpacie - wyjazdy do Wloch !!!!!!!!!!
gosc_9fcba 2013-05-09 13:47   
gosc_9fcba - Profil gosc_9fcba
a co we Wrocławiu ? Jak zapytamy PR, czyli ludzi od upiększania niczego to powiedzą, że ileś tam tysięcy kanapek wydali od początku działalności swojego terminala :) A co z nowymi połączeniami INNYMI NIŻ FR? Hmm..yyyyy..., no, tego... uuu...na razie nic. Brawo dla Wrocławia. Dopóki nie zmieni się szefostwo to będzie dalej tak, jak jest czyli bez nowych, CIEKAWYCH połączeń przyjaznymi dla ludzi liniami (Ryanair do nich nie należy).
gosc_bb560 2013-05-09 06:53   
gosc_bb560 - Profil gosc_bb560
@szydlem jak ktos wylewa zale na lini Rzeszow -> Lublin, albo Lublin -> Rzeszow, to w wiekszosci przytadkow to zwykly trol, ktorych z obydwu stron mamy pelno. Dla Rzeszowa problemem nie jest Lublin, tylko Kraków.
Jak do tej pory pax-ow spokojnie wystarcza dla obydwu lotnisk..ludzie z lubelskiego zwyczajnie zaczeli czesciej latac.
Oby obydwa lotniska dobrze sie rozwijaly i nie ma co kontynuwac tej sztucznej wojenki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama