×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Czartery dla Rainbow ToursPolskie Linie Lotnicze LOT oraz tour operator Rainbow Tours podpisali dziś (8.05) umowę na obsługę rejsów czarterowych z Warszawy do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc na świecie min. do stolicy Tajlandii, Bangkoku. Ta współpraca pozwoli turystom wylatującym z Polski na dotychczas najszybszą i najwygodniejszą podroż w tak dalekie zakątki świata. 

LOT podjął strategiczną decyzję o wznowieniu działalności czarterowej w sezonie zimowym, w wyniku której został podpisany kontrakt z Rainbow Tours. Począwszy od listopada br. rejsy będą wykonywane z Warszawy bezpośrednio do Bangkoku – raz w tygodniu, do stolicy Sri Lanki – Colombo, meksykańskiego Cancun czy jednego z najpiękniejszych kurortów 
na Karaibach – kubańskiego Varadero – co dwa tygodnie.  Pasażerowie, chętni do wypoczynku w tych egzotycznych stronach świata, polecą w podróż na pokładzie Dreamlinera należącego do PLL LOT. Pasażerowie podróżujący z Polski po raz pierwszy będą mieć możliwość by maksymalnie skrócić czas podróży i doświadczyć lotu do odległych krain bez przystanków- Chcemy naszym partnerom biznesowym i ich podróżnym oferować najlepszy produkt, którym dysponujemy – powiedział Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT S.A. - Jestem przekonany, że znajdzie się wielu chętnych na bezpośredni przelot w tak odległe zakątki świata do których zwyczajowo rejs trwa nawet kilkanaście godzin. Cieszę się, że wraz 
z naszym Partnerem po raz pierwszy możemy zaproponować podróżującym z Polski tak komfortowe warunki wakacyjnych podróży.  Gwarantuję, że pasażer w znacznie mniejszym stopniu odczuje efekty zmęczenia rozpoczynając lub kończąc wakacje.
  
- W Polsce segment turystyki egzotycznej rośnie bardzo dynamiczne. Rainbow Tours od kilku lat z sukcesem eksploruje tę część rynku, ale jak do tej pory główną przeszkodą 
w naprawdę szybkim rozwoju sprzedaży destynacji egzotycznych był bardzo męczący przelot, który zwykle odbywał się z jedną lub dwoma przesiadkami, a całość podróży trwała 16-18 godzin. Od dziś to się zmienia -  już po 9h lotu z Warszawy, można wysiąść 
na drugiej półkuli i cieszyć się słońcem. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z LOT-em i wierzymy głęboko, że relatywnie krótki rejs bez przesiadek i to najnowocześniejszym samolotem świata, otworzy destynacje egzotyczne na te segmenty rynku, które do tej pory takich podróży unikały - powiedział Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

LOT oferuje najwyższy komfort podróży skracając jednocześnie jej czas. Warto podkreślić,
że dzięki osiągom Boeingów 787, loty z Warszawy na Sri Lankę, Kubę, do Tajlandii oraz Meksyku mogą odbywać się bez międzylądowań. Pozwala to na ograniczenie czasu podróży do minimum, co nie jest bez znaczenia na tak dalekich dystansach.

Fot. Walter Blake
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie